$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Řízení malých podniků v Severní Amerika tady!

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci. Majitelé podniků nebo zájemci o vlastní podnikání se mohou zapsat do programu správy malých podniků. Tento studijní ob… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Majitelé podniků nebo zájemci o vlastní podnikání se mohou zapsat do programu správy malých podniků. Tento studijní obor zkoumá, jak naplánovat a koordinovat všechny činnosti nezbytné pro provozování úspěšného podnikání na různých místech po celém světě.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Řízení malých podniků v Severní Amerika. Získejte všechny informace o Řízení malých podniků a obraťte se na školu přímo v Severní Amerika!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Ottawa Telfer School of Management
Ottawa, Kanada

Program Telfer Master of Science in Management je navržen tak, aby vám umožnil plně využít revoluční sílu velkých otázek.

Program Telfer Master of Science in Management je navržen tak, aby vám umožnil plně využít revoluční sílu velkých otázek. -
MSc
Angličtina
Kampus
 
The Pennsylvania State University Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies
Malvern, Spojené státy americké

Náš titul Master of Business Administration vás připraví být silným etickým lídrem připraveným vyřešit jakýkoli problém na pracovišti.

Náš titul Master of Business Administration vás připraví být silným etickým lídrem připraveným vyřešit jakýkoli problém na pracovišti. -
Magistr
Angličtina
Kampus