Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek - Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek

Řízení dopravy

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Mistr v řízení dopravy je titul, který doufá, že se učí studenty všech forem dopravy tím, že dělá důkladnou analýzu jejich činnosti, funkcí a výhod či nevýhod. Absolventi jsou schopni porozumět Řízení a ekonomika podniku vztahující se k dopravě.

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Diepenbeek je domovem pro některé z nejlepších institucemi vyššího vzdělávání v Belgii. Hasselt University, která se rychle rozvíjí, naleznete zde. Jiné pozoruhodné vysoké školy se mohou pochlubit také být spojován s tímto městem.

Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Diepenbeek zde!

Čtěte více

Magistr Dopravních Věd

Hasselt University
Campus forma Kombinované 2 let September 2018 Belgie Hasselt Diepenbeek + 1 více

Moderní a mezinárodní dopravní systém je důležitý pro pohyb osob, zboží a informace v místní, regionální a (mezi) národním kontextu. Kromě toho, že je připojen k ekonomické [+]

Moderní a mezinárodní dopravní systém je důležitý pro pohyb osob, zboží a informace v místní, regionální a (mezi) národním kontextu. Navíc je připojen k hospodářskému růstu! Kontinuální nárůst objemu dopravy, pro přepravu cestujících, jakož i spediční dopravě, vede k hlavní výzvy týkající se využívání půdy, dopad na městských oblastech, otázky bezpečnosti dopravy, dopravního proudu, znečištění ovzduší a cestovního chování.

Mezinárodní magisterský studijní program v dopravní ČVUT v Hasseltu univerzity je multidisciplinární magisterský studijní program, který vlaky studenti a praktici identifikovat dopravy a dopravně bezpečnostní problémy a přijít s řešeními samy o sobě, s přihlédnutím k několika parametrech: hospodářská, sociální, městských, životní prostředí a infrastrukturní. Několik otázek dopravy a bezpečnosti dopravy jsou tak zvýrazněny celkové multidisciplinární perspektivě.... [-]