Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek - Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek

Řízení dopravy

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studenti Transportation Management naučí dodávat produkty a jiné předměty z jednoho místa na druhé. Studenti zdokonalit jejich schopnosti být soustředěný, detail-orientovaný, a velmi organizovaná, aby mohl dohlížet na dodávky, řízení dodavatelů, napájecí důležité informace pojištění, a řádně ukládat předměty čeká zásilku.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Diepenbeek je domovem pro některé z nejlepších institucemi vyššího vzdělávání v Belgii. Hasselt University, která se rychle rozvíjí, naleznete zde. Jiné pozoruhodné vysoké školy se mohou pochlubit také být spojován s tímto městem.

Kombinované magisterské studium Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Řízení dopravy v Belgie - Diepenbeek Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belgie - Diepenbeek zde!

Čtěte více

Magistr Dopravních Věd

Hasselt University
Campus forma Kombinované 2 let September 2018 Belgie Hasselt Diepenbeek + 1 více

Moderní a mezinárodní dopravní systém je důležitý pro pohyb osob, zboží a informace v místní, regionální a (mezi) národním kontextu. Kromě toho, že je připojen k ekonomické [+]

Kombinované magisterske studium Řízení dopravy Diepenbeek. Moderní a mezinárodní dopravní systém je důležitý pro pohyb osob, zboží a informace v místní, regionální a (mezi) národním kontextu. Navíc je připojen k hospodářskému růstu! Kontinuální nárůst objemu dopravy, pro přepravu cestujících, jakož i spediční dopravě, vede k hlavní výzvy týkající se využívání půdy, dopad na městských oblastech, otázky bezpečnosti dopravy, dopravního proudu, znečištění ovzduší a cestovního chování. Mezinárodní magisterský studijní program v dopravní ČVUT v Hasseltu univerzity je multidisciplinární magisterský studijní program, který vlaky studenti a praktici identifikovat dopravy a dopravně bezpečnostní problémy a přijít s řešeními samy o sobě, s přihlédnutím k několika parametrech: hospodářská, sociální, městských, životní prostředí a infrastrukturní. Několik otázek dopravy a bezpečnosti dopravy jsou tak zvýrazněny celkové multidisciplinární perspektivě. Protože doprava je přeshraniční pole, to je také důležité, aby zaměření na mezinárodní aspekty související s touto doménou. Jako Master in dopravní ČVUT nabízíme vám možnost pravidelně vyměňovat si názory s experty a ostatními studenty z domova i ze zahraničí. V rámci hlavního programu jsou učitelé, a to jak na národní i mezinárodně uznávané jako odborníci ve svém oboru. Studenti v mezinárodním mistra v dopravní ČVUT pocházejí z celého světa (Evropa, Afrika, Asie). Hlavní výhody Master of dopravní ČVUT v Hasseltu univerzitě je jedinečná v tom, že: to je multidisciplinární magisterský studijní program, který věnuje pozornost ekonomických, sociálních, urbanistických, ekologických a infrastrukturních aspekty; trvá udržitelného rozvoje v potaz; se zaměřuje na dopravu, jakož i na bezpečnost silničního provozu v mezinárodním kontextu; to je vyučován mezinárodně uznávaných profesorů z... [-]