close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Čokoláda a cukrovinky zde!

Magisterský titul je postgraduální studium získané jednotlivci, kteří chtějí rozvíjet své znalosti v určité oblasti studia. Magisterské studium obvykle trvá dva roky dokončit, kromě doby potřebné k dokončení vysokoškolského titulu. Mnoho lidí se může divit, co je mistr v čokoládě a cukrárně? Tento program se zaměřuje na to, aby se učedníci na cestě skrz nádhe… Čtěte více

Magisterský titul je postgraduální studium získané jednotlivci, kteří chtějí rozvíjet své znalosti v určité oblasti studia. Magisterské studium obvykle trvá dva roky dokončit, kromě doby potřebné k dokončení vysokoškolského titulu.

Mnoho lidí se může divit, co je mistr v čokoládě a cukrárně? Tento program se zaměřuje na to, aby se učedníci na cestě skrz nádherný svět sladkostí a učil je, jak vytvářet delikátné cukrovinky ze surovin. Studenti tohoto programu se mohou naučit zvládnout nejnovější techniky a výrobní postupy pro výrobu pečiva, které jsou hodné pekařských a pětihvězdičkových restaurací. Kromě poskytování up-to-date školení o umění sladkostí, kurzy se mohou také zaměřit na podporu inovací a kreativity v kuchyni.

Jednotlivci, kteří tento program dokončí, mohou odjet s různými cennými životními dovednostmi, jako je řízení času a inovace. Žáci mohou také získat nově oceněnou pozornost věnovanou detailům. Každá z těchto kuchařů může připravit absolventy, kteří se budou moci vypořádat s výzvou, jak splnit odborné potřeby téměř všech sektorů.

Náklady na stupeň se značně liší a závisí na mnoha faktorech. Kde se ve světě nachází instituce, jak dlouho trvá získání titulu a zda jsou kurzy nabízeny on-line, off-line nebo oba hrají faktor, kolik může student očekávat, že zaplatí.

Kurs v kulinářském umění může otevřít řadu možností kariéry. Jedinci, kteří absolvují tento program, mohou najít úspěch jako cukrář v pekárně, restauraci nebo v soukromé kuchyni, ale mohou se také těšit jiným kariérovým cestám. Například osoba s takovým stupněm může stát se stylistkou potravinářského průmyslu, kuchařem, potravinářským vědcem nebo odborníkem na výživu. Mohou také vykonávat kariéru jako instruktor školy vaření nebo potravinářský fotograf.

Mnoho různých škol nabízí magisterský titul v čokoládě a cukrárně. V závislosti na škole můžete mít většinu svých tříd online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Castellón de la Plana , Španělsko

Cesta po světě cukrárny od zpracování dílny po sladkou kuchyni. Magisterský titul v současné cukrárně a sladké kuchyni je nejkomplexnější a nejmodernější školení v nejsladší o ... +

Cesta po světě cukrárny od zpracování dílny po sladkou kuchyni. Magisterský titul v současné cukrárně a sladké kuchyni je nejkomplexnější a nejmodernější školení v nejsladší oblasti kuchyně. -
Magistr
Denní studium
5 měsíce
španělština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde