close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Čínština v Čína - Čcheng-tu - Zde naleznete magisterské studium Čínština v Čína - Čcheng-tu

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nej… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Zatímco v jihozápadní Číně, myslím, že Chengdu jako ideální oblasti založit své vyšší cíle vzdělávání. Některé z největších ústavů a ​​univerzit se zde nacházejí, a studenti mají vysoké šance na vyniknout v tomto dobře řízenému center. Vzdělávání v této oblasti jistě přinesl významné změny.

Magisterské studium Čínština v Čína - Čcheng-tu - Veškeré informace o magisterském studiu Čínština v Čína - Čcheng-tu Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Čcheng-tu zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Southwestern University of Finance and Economics
Čcheng-tu, Čína +2 Více

3 roky postgraduální studijní program, který se spustí při každém koncem února nebo začátkem září.

3 roky postgraduální studijní program, který se spustí při každém koncem února nebo začátkem září. -
Magistr
Denní studium
3 roky
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde