$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Účetnictví Tchaj-wan - Zde naleznete magisterské studium

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol. Existuje mnoho různých polí, které tvoří širší oblasti účetnictví. Mezi ně patří finanční účetnictví, audit, da… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Existuje mnoho různých polí, které tvoří širší oblasti účetnictví. Mezi ně patří finanční účetnictví, audit, daňové evidence a vedení účetnictví. Finanční účetnictví, například, je zaměřena především na podávání zpráv a měření finančních informací určité společnosti, který často zahrnuje sestavení účetní závěrky.

Tchaj-wan (tradiční Číňan: 台湾 nebo 台湾, zjednodušená čínština: 台湾 Tai Wan) je národ, který je domovem více než 23 milionů lidí a je jedním z nejhustěji obydlených míst na světě. Nejprestižnější univerzita je National Taiwan University.

Magisterské studium Účetnictví Tchaj-wan. Veškeré informace o magisterském studiu Účetnictví v Tchaj-wan. Kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu Tchaj-wan
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
朝阳工业大学
Okres Wufeng, Tchaj-wan

Katedra účetnictví byla založena a v roce 1996 začala přijímat studenty dvouletého bakalářského programu.

Katedra účetnictví byla založena a v roce 1996 začala přijímat studenty dvouletého bakalářského programu. -
Magistr
Angličtina, čínština