Magisterské studium Účetnictví v Africe - Magisterské studium Účetnictví v Africe hledejte zde!

Magisterské studium Účetnictví v Africe - Zde naleznete magisterské studium Účetnictví v Africe

Účetnictví

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Magisterský titul v oboru účetnictví vybavuje studenty na kariéru v oblasti veřejného účetnictví, podnikové účetnictví, manažerského účetnictví, jakož i účetnictví v rámci vlády. Studenti se také budou moci pracovat v rámci finanční analýzy a podnikových financí.

Africká vzdělávací dobrodružství může být vzrušující, neboť kontinent 's bohatého dědictví je tak zásadní pro kulturu. Afričané legendární pohostinnost přivítat s cizími lidmi a jeho multietnické měst tak vzrušující, s jeho africké hudby, tance a umění, tradiční i moderní, představují zcela jiné světy aplikace a radosti, a tam je pár zážitků estetických, ať jste kdekoli porovnat a kontrast s barvou, krouživým pohybem, vůně a zvuky africké trhu.

Magisterské studium Účetnictví v Africe - Veškeré informace o magisterském studiu Účetnictví v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

Čtěte více

Masters V Oblasti Financí A účetnictví

Catholic University of Central Africa
Campus forma 2 let February 2018 Kamerun Yaounde

Výcvik je vyškolit manažery a odborníky v oblasti účetnictví a financí. [+]

CÍL VZDĚLÁVÁNÍ

Výcvik je vyškolit manažery a odborníky v oblasti účetnictví a financí.

Doba tréninku

Toto školení trvá dva roky.

MOHOU BÝT KVALIFIKACE

Držitelé Master bude moci:

Uplatnit jako účetní a finanční ředitel velké společnosti Uplatnit jako vnitřní auditor v podnikání Vykonávat takovou řídicí jednotka Uplatnit v kanceláři jako Case Manager, vedoucí nebo ředitel mise

NÁROK

Dvě možnosti:

přímý vstup do prvních ročníků, kteří mají bakalářský v účetnictví a financí s průměrnou větší nebo roven 12/20, Přijetí do 1. ročníku studentům držitelů jiných licencí po posledním testu a pohovoru. ... [-]

University of the Witwatersrand
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2018 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

The

:

[-]

Masters V účetním Cca

UNIVERSITÉ INTERNATIONALE DE TUNIS (UIT)
Campus forma Denní studium September 2018 Tunisko Tunis

Profesionální Master in CCA formě vedoucích pracovníků v oblasti účetnictví, účetní odborníky, ale také odborníky z interního auditu a controllingu. [+]

Profesionální Master in CCA formě vedoucích pracovníků v oblasti účetnictví, účetní odborníky, ale také odborníky z interního auditu a controllingu.

Výuka kombinuje všeobecné vzdělání v oblasti řízení a způsobilost specializovanější v oblasti comptablité, práva a audit. Auditor by měl, ve skutečnosti, dnes spolu dvě dovednosti specialista oblasti účetnictví, musí být rovněž Obecně platí, že vzhledem k jeho firemní stolní pozice.

[-]

MCOM V Oblasti účetnictví

University of Johannesburg
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2018 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

[+]

Dokončení registraci do programu (a / nebo pokračující registraci) je předmětem žadatele splňující oddělení-specifické požadavky.

[-]

MCOM V Mezinárodním účetnictví

University of Johannesburg
Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2018 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvoji aplikovaného specializovanou způsobilostí v masteringu, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace účetních zásad v oblasti účetnictví finančních. Přes omezený rozsah práce, kvalifikační student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce. [+]

Student by měl rozvoji aplikovaného specializovanou způsobilostí v masteringu, interpretace, porozumění, analýzy a aplikace účetních zásad v oblasti účetnictví finančních. Přes omezený rozsah práce, kvalifikační student by měl vykazovat známky nezávislé a původní vědecké práce.

Požadavky na přijetí: Potenciální student by měl mít k vyznamenání kvalifikaci nebo postgraduální diplom v oboru účetnictví nebo související diplom o finančním řízení hladiny New NSK 8 / Old NSK úrovni 7. Alternativně jakýkoli jiný čtyřletý kvalifikace na úrovni New NSK 8 / Starý úroveň VRK 7 a související účetnictví zkušenost, která je považována za relevantní a dostatečné ministerstvem účetnictví. Přípravné studium a přijímací zkoušky může být požadována odbor účetnictví. Následovat bude výběrové řízení. ... [-]