Magistr z psychologie (výzkum)

Všeobecné informace

Popis programu

Studenti rozvíjejí pokročilé kvantitativní a kvalitativní výzkumné dovednosti v psychologii. Tyto dovednosti mohou vést k vědecké nebo akademické kariéře. Musí být prokázána aplikace metodologie výzkumu a kompetentní komunikace výsledků výzkumu; studenti tedy musí být schopni provádět nezávislý výzkum. Bude vyžadována účast na seminářích a / nebo kontaktech. Vezměte prosím na vědomí, že tento titul nevede k registraci jako výzkumný psycholog u HPCSA.

Sisterhood

Výsledek / účel kvalifikace

Studenti rozvíjejí pokročilé kvantitativní a / nebo kvalitativní výzkumné dovednosti v psychologii. Tyto dovednosti mohou vést k vědecké nebo akademické kariéře. Musí být prokázána aplikace metodologie výzkumu a kompetentní komunikace výsledků výzkumu; studenti tedy musí být schopni provádět nezávislý výzkum. Může být vyžadována účast na seminářích a / nebo kontaktech.

Kritéria výběru

Studenti musí mít diplom z psychologie s minimální průměrnou známkou 65%. Studenti, kteří získali bakalářský titul v oboru psychologie, se mohou přihlásit na magisterský titul v oboru psychologie. Vstup není automatický a je založen na nejlepších akademických známkách.

Zkouška

Zkouška se skládá z disertační práce na vybrané téma z psychologie, která je vybrána po konzultaci s školitelem a ve spojení s výzkumnými projekty na katedře psychologie. Použije se obecné nařízení týkající se předložení článku připraveného ke zveřejnění.

Doba trvání programu:

2 roky

Kontaktní údaje:

Jméno: Dr. Melissa Card / Tel: 011 559 2916 / E-mail: mcard@uj.ac.za

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Čtěte více

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Méně