Magistr z Mezinárodního obchodu a rozvoje (IBD) \ t

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Mezinárodní obchod a rozvoj (IBD) je druhým stupněm v oboru ekonomie a podnikání (LM77-Ekonomické a obchodní vědy), vyučován a zkoušen výhradně v angličtině, který nabízí katedra ekonomie Univerzity Parma.

Jedná se o dvouletý kurz a po úspěšném absolvování je absolventům udělen certifikát „laurea magistrale“ nebo certifikát druhého cyklu.

IBD je určena pro kandidáty z různých akademických prostředí a jejím cílem je poskytnout důkladné základy v mezinárodní ekonomii a globálním rozvoji.

Studenti IBD jsou vybízeni k tomu, aby během dvou akademických let získali zkušenosti v zahraničí a mohli využít velkého množství příležitostí.

Metody výuky IBD jsou převážně interaktivní a vyžadují účast studentů. Téměř všechny kurzy zahrnují projektovou práci, kde skupiny studentů s pomocí učitelů připravují, prezentují a projednávají projekty s učiteli a vrstevníky.

Poslední aktualizace Květen 2019

Informace o škole

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Méně
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Více Méně