Magistr ve strategickém financování

Všeobecné informace

Popis programu

Náš magisterský studijní program ve strategických financích (MSSF) je navržen tak, aby podporoval kariéru finančních profesionálů v soukromém sektoru a veřejném účetnictví. MSSF rozvíjí znalosti, dovednosti a schopnosti v oblasti řízení nákladů, finančního řízení, obchodních analýz a oceňování, analýzy finančních výkazů, modelování a simulace rozhodování, témat podvodů a vyspělé podnikové finanční strategie. Další volitelné kurzy se zaměřují na posílení schopností finančního profesionála v konkrétních oblastech, jako je správa investic, mezinárodní finanční řízení, řízení růstu rizik, řízení projektů a řízení informačních technologií.

Odborníci bez vysokoškolského vzdělání v oboru účetnictví si mohou zvolit volitelný kurz účetnictví, aby získali kvalifikaci pro označení CPA.

Dokončení obou absolventských obchodních stupňů

Tím, že absolvují pouhých šest dalších kurzů, mohou studenti MBA také získat magisterský titul ve strategických financích (MSSF) za nekonečně prodejnou sadu dovedností.

Nejlepší návratnost investic v regionu

Programy absolventů podnikání na jihovýchodě Jihovýchod jsou méně než poloviční oproti ceně jiných škol akreditovaných AACSB v regionu. A obyvatelé okresů Bullitt, Jefferson, Meade, Oldham, Shelby, Spencer a Trimble v Kentucky platí Indianu za státní školné.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kent ... Čtěte více

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kentucky. Founded in 1941, it provides high-quality educational programs and services that promote student learning and prepare students for productive citizenship in a diverse society, and that contribute to the intellectual, cultural, and economic development of our region. Our safe, walkable campus is just six miles from exciting downtown Louisville, which offers cultural excitement and a wealth of famed events, alongside opportunities for internships and post-graduation employment in Fortune 500 companies. Méně