Magistr ve školním poradenství

Všeobecné informace

Popis programu

Vyberte si, abyste se stali certifikovaným školním poradcem! Poskytujeme teoretický rámec i praktické školení, abyste se stali / certifikovaným poradcem. Nabízíme také osvědčení o školní poradenství pro studenty, kteří již získali magisterský titul v oboru poradenství.

Náš program je určen pro vás, pracující profesionály. Zaregistrujte se do našeho hybridního programu s omezeným pobytem, který je primárně online. Program zahrnuje jednu noc večerních hodin týdně v našem areálu v Provo v Utahu.

Dopad na životy lidí. Pomozte jednotlivcům vypořádat se s problémy, které ovlivňují jejich duševní zdraví, pohodu a cíle. Pomozte jednotlivcům řídit jejich osobní rozvoj, naučit se pozitivně se přizpůsobovat, budovat produktivní odborné dovednosti a zvládat dynamiku, která prostupuje lidskou zkušeností.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Welcome to Rocky Mountain University of Health Professions (RMUoHP), an accredited institution recognized for evidence-based, meaningful graduate healthcare education. Established in 1998 as an exclus ... Čtěte více

Welcome to Rocky Mountain University of Health Professions (RMUoHP), an accredited institution recognized for evidence-based, meaningful graduate healthcare education. Established in 1998 as an exclusive post-professional graduate healthcare institution, RMUoHP has a reputation for exceptional, high quality, rigorous healthcare education programs and has a diverse student body and alumni from all 50 states as well as a stellar and nationally respected faculty representing healthcare practice, research and education throughout the country. Our academic models of delivery allow our limited-residency students to continue with their life roles without relocating and our residency students to begin and end their full-time studies in beautiful Provo, Utah. Méně