Magistr v podnikové ekonomice: Mezinárodní obchod

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Magistr v podnikové ekonomice: Mezinárodní obchod

Ekonomická fakulta Rijeka (EFRI) je první ekonomickou fakultou v Chorvatsku nabízející vysokoškolské studijní programy v angličtině. Od akademického roku 2011/12 nabízí Ekonomická fakulta Univerzity v Rijece tříletý univerzitní vysokoškolský studijní program v oblasti ekonomiky podnikání - "International Business", který od roku 2014/15 je rozšířen na další 2letou vysokoškolskou studentku studijního programu.

Dokončení absolventského studijního programu vede k akademickému titulu: magisterský studijní program Business Economics.

Studenti, kteří studují a absolvují vysokoškolský studijní program nabízený Ekonomickou fakultu v Rijece, získají kompetence a dovednosti důležité a potřebné pro budoucí kariéru MA v podnikové ekonomice. Patří sem kompetence v oblasti analýzy, syntézy a komplexního řešení problémů v otázkách souvisejících s ekonomikou a podnikovou ekonomikou; rozvíjení kritického myšlení, možnosti samostatného a asociativního učení, pružnosti a přizpůsobivosti, schopnost aplikovat výzkumné metody a postupy na řešení tvůrčích problémů v institucích a podnicích, jejich organizaci a řízení, jakož i schopnost vykonávat vysoce kvalifikované pracovní pozice v oblasti ekonomiky a podnikání, tj. rozvoj a realizaci odborných znalostí a dosažených výsledků v praxi.

Výuka probíhá v souladu se studijními učebními osnovami, které zahrnují stáž studentů (jako volitelný předmět). To umožňuje studentům flexibilitu při utváření obsahu studia podle jejich schopností a zájmů. Kromě pravidelných akademických obsahů naše programy rozvíjejí propojení studentů a chápání globálních zkušeností a chorvatských ekonomických postupů.

Vedle našich učitelů jsou učitelé zahraničních univerzit a známí odborníci z průmyslu a veřejné správy zaměstnáni jako hostující lektoři v rámci výukové činnosti. Naši studenti se důrazně vyzývají k tomu, aby se ucházeli o programy mobility, aby mohli studovat na našich partnerských univerzitách po celé Evropě (a mimo ně) a také mezinárodní stáže, které jsou pro moderní absolventy klíčové, zejména v oblasti mezinárodního podnikání.

Mezinárodní podnikání - PROGRAM GRADUATE

4 semestry za dva roky (120 ECTS)

TERMÍNY APLIKACÍ

Všechny studijní programy začínají každý rok v říjnu a aplikační procesy začínají na začátku léta.

  • První kolo zápisu - začátek září
  • Druhé kolo zápisu - konec září (pokud je k dispozici)

Poznámka: Kontaktujte prosím mezinárodní kancelář a vyžádejte si další informace týkající se potřebné dokumentace a informací o registračním procesu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Faculty of Economics and Business in Rijeka was founded in mid-1961. With first lectures starting on 1st November 1961, the Faculty has been educating economic experts especially for enhancing the ... Čtěte více

The Faculty of Economics and Business in Rijeka was founded in mid-1961. With first lectures starting on 1st November 1961, the Faculty has been educating economic experts especially for enhancing the economic development of Croatian Littoral and Istrian region. In 2001, the Faculty moved to the new address of I. Filipovi?a 4, Rijeka. Méně