Magistr v oceánském inženýrství

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

  • Fakulta oceánského inženýrství a technologie lodí
  • Specializace: Marine Engineering and Offshore Energy
  • Specializace: Technologie lodí a offshore inženýrství
  • Získaný titul: Magistr in Engineering
  • Doba trvání: 2 roky (4 semestry)
  • Jazyk angličtina

Sea Boat

Cílem je poskytnout pokročilé inženýrské znalosti v oblasti oceánského inženýrství, včetně dvou hlavních specializací: Ship Technology and Offshore Engineering, Marine Engineering a Offshore Energy.

Studenti získají podrobné znalosti v rámci předmětů jako Marine Applied Informatics, CAE and Design Tools, Ship and Offshore Power Systems Design, Dynamics of Ship and Offshore Structures, Advanced Mechanics of Marine Structures, Ship and Offshore Structures Design, Marine and Offshore Systems and Equipment , Modelování a simulace v oceánském strojírenství, spolehlivost, bezpečnost a analýza rizik, pokročilé materiálové inženýrství a výrobní technologie, námořní a intermodální doprava, finance a ekonomika v inženýrském designu, ochrana a optimalizace námořního prostředí ve strojírenském designu.

Studenti se zabývají skutečným procesem návrhu a ve spolupráci s průmyslovými partnery fakulty připravují závěrečnou práci.

Program je podporován a organizován ve spolupráci s Det Norske Veritas - Germanischer Lloyd (DNV GL).

Vstupní požadavky

B.Sc. v námořní architektuře, lodním stavitelství, strojírenství, stavebnictví, energetice / energetice, dopravě.

Kariérní možnosti

Absolventi jsou způsobilí pracovat jako: zaměstnanci v podnicích námořního prostředí, jako jsou stavby loděnic, loděnice na opravy a další společnosti spolupracující s loďařským průmyslem, zaměstnanci v konstrukčních kancelářích pro stavbu lodí, zaměstnanci ve výzkumných ústavech, zaměstnanci v klasifikačních společnostech.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Čtěte více

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Méně