Magistr v oboru digitální podnikání v Madridu

Všeobecné informace

Popis programu

Popis programu

The

Kurikulum programu je velmi rozsáhlé a zahrnuje témata jako elektronický obchod, návrh digitálního obchodního modelu, sociální sítě, SEO / SEM strategie, webové analýzy, mobilní marketing a další. Studenti mohou přizpůsobit program tak, aby vyhovoval jejich potřebám jako podnikatel, pro ty, kteří chtějí podporu v digitálních spouštěcích technikách, nebo jako podnikový profesionál, který se snaží řídit transformaci společnosti výběrem volitelných kurzů, které jsou pro ně zajímavější.

GBSB Global v oblasti digitálního podnikání v Madridu připravuje studenty, aby uspokojily požadavky společností na celém světě, které se stále více digitalizují a optimalizují své dovednosti v oblasti sociálních médií, online reklamy, digitálního marketingu, velkého managementu dat a analýzy, aby byly konkurenceschopné. Master in Digital Business v Madridu, Španělsko je určen pro studenty a profesionály, kteří se snaží rozdělit svět podnikání. Nabízí rozsáhlé praktické znalosti a odborné znalosti z oboru s využitím různých multimediálních výukových metod.

Master in Digital Business v Madridu pomáhá studentům rozvíjet praktické dovednosti a specializované znalosti, které zvyšují jejich zaměstnatelnost. Fakulta je velmi různorodá, a to jak v národnosti, tak i v průmyslu, takže studenti mají vzácnou příležitost k tomu, aby byli vyučováni vysoce úspěšnými obchodními vůdci, kteří mají vášeň na mentoring studentů na jejich cestě k úspěchu.

Tělo studentů je zastoupeno lidmi z více než 65 zemí po celém světě. Účastníci tohoto programu rozvinou klíčové dovednosti potřebné k úspěchu ve světě digitálního podnikání, najít jedinečné příležitosti pro vytváření sítí a budovat interkulturní přátelství. Master in Digital Business v Madridu vám pomůže přijmout sílu digitálního podnikání a vstoupit do kariéry, která má obrovský potenciál.

Po absolvování budou mít studenti nejen získali titul GBSB Global Business School ale získají také dvoustupňový titul na univerzitě Alcala , která je podle hodnocení různých španielskych a mezinárodních žebříček zařazena mezi špičkové univerzity ve Španělsku.

Klíčová fakta

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / ročně
 • Plán - denní čas, ráno
 • Umístění - Madrid, Španělsko
 • Dual degree s univerzitou v Alcalá

Hlavní body programu

 • Dvě studie: digitální spuštění nebo firemní výzvy.
 • Fakulta se zkušenostmi z oboru.
 • Průmyslová návštěva.
 • Studenti z více než 70 různých zemí.
 • Exkluzivní přístup k digitálním podnikům, spuštění
 • Praktické znalosti použitelné v globální měřítku.
 • Kariérní příležitosti s některými z nejlepších digitálních a technologických firem.

Cíle programu

 1. Rozvíjet znalosti spojené s digitálním prostředím, které zahrnují hluboké porozumění koncepcím, nástrojům a digitálním technologiím vztahujícím se k různým funkčním oblastem společnosti.
 2. Učte se, jak digitalizovat podnik a optimalizovat globální obchodní praktiky online, aby se rozšířila nebo zlepšila efektivita společnosti nebo organizace.
 3. Poskytněte nejnovější technologický pokrok a inovativní obchodní strategie s cílem rozvíjet odborníky s konkurenčním předpokladem na globálním trhu práce.
 4. Vytvořte globální perspektivu pro vytvoření digitálních řešení a obchodních strategií účinných a použitelných v digitálním prostředí.
 5. Podpořte studenty se zaměřením na podnikání a naučte je, jak vytvářet on-line podnikání, odstraňovat společné problémy a celkově uspět v digitální oblasti
 6. Zvyšte manažerské kompetence prostřednictvím aktivit, které poskytují školení v týmové práci, vedení, komunikaci a tvořivost.

Studijní plán

 • Manažerské schopnosti světových vedoucích pracovníků.
 • Strategie digitálního podnikového marketingu.
 • Postupové strategie v oblasti digitálního podnikání.
 • Taktické řízení digitálních podniků.
 • Digitální zákon
 • Agilní metodologie

Studijní stopy

 • Vytvoření digitálního spuštění: Strategie, osnovy a směrování profesionálního podnikatelského plánu od čtvercového pro digitální spuštění.
 • Výzvy k digitálnímu podnikání: Podporujte svou společnost, vyřešte proces digitální transformace a poskytněte cenný pohled na dosažení svých cílů.

Proč GBSB Global ?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC.
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne.
 • Oficiální School Showcase společnosti Microsoft.
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a v Madridu se statutem ACCA Computer Based Examination Center.
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA.
 • Nahráno jako jedna z nejlepších podnikatelských škol v Evropě od MYBS (Mind Your Own Business School).
 • Uznaný jako LEADER V GLOBÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ časopisem Newsweek.
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti.
 • ÚŘEDNÍ ČLENA Evropské rady pro vzdělávání v oblasti podnikání (ECBE).
 • Repetitivní vítěz soutěže Mezinárodní obchodní etika v USA.
 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 zemí a fakulty z 20 zemí.
 • Zaměřte se na inovace Z učebních metod, učebních osnov a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí jsme všichni o inovaci a náročném status quo.
 • Zaměstnatelnost

Zaměstnanost

Master in Digital Business v Madridu vás připraví na vstup do jednoho z mnoha obchodních odvětví po celém světě s pozoruhodnými výhodami. S vysokoškolským vzděláním v oblasti digitálního podnikání otevřete mnoho dveří, abyste našli svou senskou kariéru a pracovali v zemi, kterou jste si vybrali. Absolventi GBSB získali zaměstnání u špičkových společností po celém světě. Stejně jako absolventi GBSB byste mohli pracovat u společností Apple, SAP, Deloitte a mnoho dalších. Se správným vzděláním, školením a vytvářením sítí jsou příležitosti k budování vaší budoucí kariéry nekonečné.

DIGITÁLNÍ STRATEGIE

Stratégie digitálního marketingu se zaměřují na dosažení konkrétních kritérií a cílů stanovených značkou pro své produkty nebo služby. Profesionálové v tomto odvětví musí být vysoce pokročilí v strategii SEM / SEO, v sociálních médiích a chápání toho, jak digitálně propojit značku se správnými spotřebiteli.

SOCIÁLNÍ MÉDIA

Správci sociálních médií udržují sociální média společnosti, aby získaly povědomí o značce a pozitivní pověst na internetu. Profesionálové v sociálních médiích také zapojí online komunitu, zpracovávají žádosti o zákaznické služby a obecně řídí veškerý obsah a interakce v mediálních komunitách online. Jejich úsilí je vynaloženo na vytvoření příchozího provozu míst, aby se nakonec sbíraly vodiče, které mohou být později přeměněny na prodej.

E-KOMUNIKACE

E-Commerce manažeři spravují on-line nákupní stránky pro společnost. Jsou odpovědní za vytváření identity digitální značky, spouštění přitažlivých taktik pro digitální reklamu, zvýšení návštěvnosti webových stránek mezi správnou cílovou skupinou a nakonec shromažďování co nejvíce obchodů na internetových stránkách. Obchodní dovednosti v oblasti marketingu, obeznámenost s technologiemi a analýzami a dovednosti týkající se webového designu jsou běžné mezi manažery elektronického obchodu.

Optimalizace vyhledávače (SEO)

SEO specialisté využívají řadu technických digitálních strategií ke zvýšení viditelnosti webových stránek ve vyhledávači. Tito profesionálové jsou vysoce kvalifikovaní v specifické taktice navržené tak, aby překonali algoritmy populárních vyhledávačů, jako jsou Google, Yahoo a Bing. SEO specialisté jsou velmi vyhledávaní v profesionálním sektoru, neboť jejich dovednostní sada je jedinečná a životně důležitá pro online úspěch společnosti.

NABÍDKA DIGITÁLNÍCH MEDIA

Zákazníci digitálních médií mají na starosti nakupování reklam pro společnost v online komunitách. Musí posoudit, kde leží většina provozu pro svou cílovou skupinu, ať už se jedná o kanály sociálních médií, on-line publikace, blogy apod. Pro tyto pozice jsou nutné silné výzkumné dovednosti, jakož i komunikační a vyjednávací dovednosti.

Poslední aktualizace Čvc 2018

Informace o škole

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Čtěte více

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně