Magistr v elektrotechnice

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Elektrotechnika (EE) hraje důležitou roli v oblasti inženýrství, aplikované fyziky a výpočetních věd. Významná část pokroku v technologii pochází z nejmodernějších výzkumů v oblasti EE. V programu KAUST je program EE vázán touto tradicí: Cílem je připravit studenty na řadu profesních cest a rozvíjet výzkum založený na výzkumu a výzkumu na světové úrovni prostřednictvím interdisciplinárního partnerství v oblasti inženýrství a vědy.

Studijní program EE má dvě (2) hlavní stopy:

  • Elektrofyzika
  • Systémy

Elektrofyzikální dráha zahrnuje technické oblasti polovodičové elektroniky, mikrosystémy, elektromagnetické systémy a fotoniku, zatímco systémová skladba zahrnuje komunikaci, vytváření sítí, zpracování signálů, počítačové vidění a řízení.

Požadavky na magisterské studium Je výlučnou odpovědností studenta naplánovat svůj program absolventa po konzultaci s jeho poradcem. Studenti jsou povinni splnit všechny lhůty. Studenti by si měli být vědomi, že většina základních kurzů je nabízena pouze jednou za rok.

Magisterský titul (MS) je udělen po úspěšném absolvování minimálně 36 kreditních hodin. Pro absolvování musí být dosaženo minimálního GPA 3,0. Individuální kurzy vyžadují minimální kredit "B-". Očekává se, že studenti dokončí stupeň MS v tří semestrech a jednom letním zasedání.

Požadavky na kurz MS

  • Základní kurzy
  • Volitelné předměty
  • Výzkum / zkušenosti Capstone
  • Absolventský seminář 298 (bez kreditu): Všichni studenti jsou povinni se zaregistrovat a dostávat uspokojivou úroveň pro každý semestr, který program vyžaduje, aby se zúčastnili.

Další informace získáte v Průvodci programem .

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per ... Čtěte více

Established in 2009, King Abdullah University of Science and Technology (KAUST) is a graduate-level research university located on the shores of the Red Sea. Ranked 1st in the world for citations per faculty for past 3 consecutive years running (Qs world university rankings), we’re dedicated to advancing science and technology through interdisciplinary research, education, and innovation. Méně