Magistr v administrativě v mezinárodních organizacích

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Zřízen rektorem Vratislavské univerzity (objednací číslo 36/2011 dne 11. dubna 2011), magisterský program Správa v mezinárodních organizacích na Právnické, správní a ekonomické fakultě na Vratislavské univerzitě je jedinečnou příležitostí získat magisterský titul v administrativě.

Náš dvouletý program je zvýrazněn malými třídami (25-30 studentů) a probíhá v reálné univerzitní atmosféře v těsném kontaktu s výjimečnými učiteli.

Mezinárodní organizace se dnes staly životně důležitými pro úspěšné fungování veřejné správy a jejích zaměstnanců. Náš program nabízí možnost získat rozsáhlé znalosti o tomto mezinárodním prostředí. Další výhodou našeho programu je, že studenti dostanou rozsáhlou expozici technickému anglickému jazyku v oblasti veřejné správy, práva, ekonomie, managementu, sociologie organizací atd.)

Požadavky na přijetí

  • Bakalářský nebo magisterský diplom
  • Přepis známek / doplňků z bakalářského nebo magisterského studia
  • Certifikát potvrzující znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • Pasová fotokopie
  • Velikost digitálního pasu

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... Čtěte více

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. Méně