Magistr architektury (M.Arch)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

M.Arch. je program akreditovaný NAAB pro studenty s vysokoškolským vzděláním v oboru architektura nebo jiné obory, které se chtějí stát licencovanými architekty. Studentské možnosti studenta zkoumají mnoho vznikajících aspektů architektury.

Cíle

Jako škola architektury v rámci výzkumné univerzity jsme platformou pro inovace. Náš důraz na výzkumnou fakultu nabízí studentům možnost spolupracovat na rozvíjejících se oblastech od nanotechnologie až po augmentovanou a virtuální realitu a prozkoumat hranice robotiky a digitální výroby. Naše cíle programu jsou založeny na profesionálních akreditačních požadavcích.

Výsledky učení

  • Vybudovat abstraktní vztahy a pochopit dopad myšlenek založených na studiu a analýze více teoretických, sociálních, politických, ekonomických, kulturních a environmentálních kontextů.
  • Používejte rozmanité dovednosti, abyste přemýšleli o architektonických nápadech, jako je psaní, zkoumání, mluvení, kreslení a modelování.
  • Rozumět technickým aspektům návrhu, systémů a materiálů a být schopni aplikovat toto porozumění architektonickým řešením s ohledem na jejich dopad na životní prostředí.
  • Ukažte schopnost syntetizovat širokou škálu proměnných do integrovaného návrhového řešení.
  • Porozumět obchodním zásadám pro praxi architektury, včetně řízení, obhajoby a nutnosti jednat legálně, eticky a kriticky k dobru klienta, společnosti a veřejnosti.

Požadavky na titul pro profesionální M.Arch.

Tento 102-kreditní program se skládá z 72-kreditní jádro a možností sekvence 30 kreditů, včetně 12 studií a 18 volitelných kreditů. Očekává se, že studenti dokončí základní sekvenci minimálně po dobu dvou let. Před zápisem do kurzu musí všichni studenti konzultovat s absolvovaným poradcem plánování vhodného studijního programu.

Studenti musí předložit portfolio projektových prací na dokončení základních kurzů. Portfolio bude přezkoumáno v souvislosti s poskytováním poradenství studentům o jejich dalším studiu.

Základní kurzy v M.Arch. Program představuje minimum potřebné pro splnění standardů NAAB. Pokud studenti prokáží, že již dříve absolvovali ekvivalentní kurzy, mohou být kreditní požadavky sníženy na méně než 102 kreditů požadovaných pro program. Aby zůstali v dobré akademické kvalitě, studenti musí udržovat kumulativní GPA 3,0 v postgraduálních kurzech. Studenti musí opakovat jakýkoli projektový studijní program, v němž získají známku C. Po absolvování kurzu C v každém designovém studiu musí následovat další stupeň, který postačuje ke zvýšení ročníku kumulativního designového studia GPA na 2,75. Neúplné (I) známky pro studium a předpoklady kurzy musí být odstraněny před tím, než budou studenti oprávněni se zaregistrovat pro pokračování kurzu v programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the ... Čtěte více

Welcome to New Jersey Institute of Technology. As the state’s public polytechnic university, we continue to invest in the renewal of our existing facilities in addition to adding new spaces, with the goal of providing an exceptional teaching, learning, and living environment. Méně