Magistr ve vzdělávání

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Master samozřejmě výchovy (MED) je určen pro učitele a vedoucích pracovníků škol, kteří chtějí pokračovat postgraduální studium v ​​oblasti vzdělávání. Zvláštní pozornost je věnována roli křesťanského učitele / správce v posilování morální a víru vývoj v kontextu křesťanské výchovy. Magistr školství je nabízena buď jako stupeň ročníkovou práci nebo kombinace kurzu a projektu či menší práce. Studie jsou k dispozici v pěti oblastech:

  • Vzdělávací Administration
  • Náboženství
  • Učební osnovy a učební Studies
  • TESOL (Výuka angličtiny jako druhého nebo jiný jazyk)
  • speciální vzdělávání

DOBA

Jeden rok na plný úvazek nebo jeho ekvivalent na částečný úvazek. Part-time studenti obvykle postupují ve výši dvou nebo tří kusů ročně. Flexibilita umožňuje studentům, aby buď "zrychleného" jejich průběh tím, že přetížení, nebo se méně jednotek v některých letech v případě potřeby.

Kreditní body

Osm jednotek ve výši 48 kreditních bodů

Způsob doručení

Jednotky jsou nabízeny buď ve smíšeném režimu nebo úplným vzdálenosti. Smíšený režim jednotky se skládají z distančního vzdělávání komponenty a rezidenční zasedání v Avondale College of vysokého školství (Lake Macquarie Campus), nebo jiné určené centru, v červenci každého roku. Rezidenční relace poskytuje příležitost pro studenty, aby se zapojili do významné studentské-lektor a interakce student-studenta.

Studenti získají informace jednotky a prostředky prostřednictvím on-line vzdělávání platformě Moodle. Lektorů a svolavatel hřiště jsou k dispozici pro komunikaci se studenty Moodle, telefonicky nebo e-mailem. Rezidenční školy složka je navržen tak, aby integrující perspektivu k jednotce. Studenti plnit úkoly, jejichž cílem je prozkoumat teoretické koncepty, zkontrolujte nedávný příslušný výzkum a podporovat terénní založené na reflexi a používání pojmů setkal.

Akreditace

Kurz je akreditován školství kvalitu a standardy agentury terciárního (TEQSA) a může být nabídnuta australským studentům nebo zahraničními studenty (CRICOS Počet 057327F). Zahraniční studenti jsou předmětem předpisů uvedených v zákoně o ENO (2007) a Národní zákoníku.

Vstupní požadavky

Žadatelé musí obvykle mít bakalářský titul následovaný Graduate Diploma školství nebo ekvivalentní.

Žadatelé s čtyřletý bakalářský titul v oboru vzdělávání plus 2 roky nebo více pedagogických zkušeností s úspěšným dosažením zdatný postavení v profesních standardů australských pro učitele budou mít také nárok na základě následujícího důvodu:

  1. ověření výukového portfolia je dokladem australský institut pro výuku a standardy vedení školy (AITSL),
  2. Pozitivní výsledky pohovorů nebo seminář, který provedla pedagogickou školu, stejně jako
  3. úspěšné absolvování 2 týdny ekvivalentní intenzivního programu prováděného online.

Zámořské žadatelé musí zajistit odpovídající odbornou postavení ověřené School of školství.

Ověření pověřovacích listin je požadována v době podání žádosti.

Žadatelé, jejichž Bakalářskýá nebyl proveden v anglickém jazyce musí prokázat znalosti anglického jazyka od dosažení IELTS skóre alespoň 6,5 na mluvení a poslechu, bez individuální kapelou skóre méně než 6,0. Oficiální prohlášení výsledků IELTS musí doprovázet vyplněnou přihlášku.

Žadatelé mohou získat pokročilé stál až do výše 50% z kurzu MEd za předpokladu, že jednotky, které tvoří základ žádosti byly podniknuty na stejné úrovni a byly rovnocenné vážení k jednotkám Avondale College Med a / nebo kurzu.

struktura kurzu

Kurz je nabízen ve třech vzorech. Všechny modely obsahují jednotku křesťanské výchovy a jednu jednotku v metodice výzkumu. Volba menší práce nabízí studentům výzkumné zkušenosti, které mohou tvořit základ pro postup do dalšího studia. Všech 6 kreditních bodů jednotky vyžadují pomyslné časový závazek 150 hodin.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Avondale College of Higher Education is a not-for-profit private higher education provider established by the Seventh-day Adventist Church in 1897. Its mission is to foster a Christian learning commun ... Čtěte více

Avondale College of Higher Education is a not-for-profit private higher education provider established by the Seventh-day Adventist Church in 1897. Its mission is to foster a Christian learning community dedicated to serving world needs. Méně
Cooranbong , Wahroonga + 1 Více Méně