Magistr ve správě zdravotnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Správa zdravotní péče je ideální manažerskou kariérou pro ty, kteří chtějí také pozitivně ovlivnit životy ostatních. Správci zdravotní péče plánují, řídí, koordinují a dohlížejí na poskytování zdravotnických služeb v organizacích, jako jsou zařízení s asistovaným životem, skupinové domy, ambulantní kliniky a hospice. Musí vyvážit jedinečné potřeby zdravotní péče lidí, kterým slouží, s dynamickými změnami ve svém oboru, jako je vývoj integrovaných systémů poskytování zdravotní péče, technologické inovace a složité právní a regulační prostředí.

Absolventi programu UW-Eau Claire jsou připraveni na řadu manažerských pozic v oblasti zdravotní péče, jako je správce ošetřovatelské péče, ředitel pro lidské zdroje, marketingový manažer, prodejce léků, pojišťovna HMO a konzultant zdravotní péče. Náš program také poskytuje vynikající přípravu pro absolventy škol a pozic v sektoru akutní péče (nemocnice).

Praktický program, který připravuje studenty na kariéru v řadě administrativních rolí ve zdravotnictví. Vedle studijních prací ve vědě, podnikání, společenských vědách a zdravotní péči, major zahrnuje 12měsíční cvičení ve zdravotnickém zařízení.

Absolventi programu mají nárok na přijímání licencí ve Wisconsinu a Minnesotě pro správce ošetřovatelské péče (NHA). Většina ostatních států přijímá absolventy tohoto programu pro licencování individuálně.

Administrativa praktické péče o zdravotní péči je nedílnou součástí vašeho vzdělání a umožňuje vám aplikovat své dovednosti a znalosti ve třídě jako součást týmu vedoucích pracovníků. Po dokončení cvičení budete připraveni začít hrát jako vedoucí a manažer ve zdravotnictví.

Praxe HCAD se skládá z 50 týdnů v přidružené instituci péče o zdraví. Aplikujete a přijmete do praktické kohorty alespoň jeden rok před začátkem zážitku. Kohorty začínají každý srpen. Zatímco v praxi získáte kredit UW-Eau Claire za kurzy přijaté v přidružené instituci a zaplatíte univerzitní výuku a poplatky. Praktičtí studenti obdrží stipendium, které pomáhá hradit životní náklady.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1916, UW-Eau Claire continues to build its national reputation based on the achievements of its students and faculty. As one of the Midwest's top public universities, UW-Eau Claire provides ... Čtěte více

Founded in 1916, UW-Eau Claire continues to build its national reputation based on the achievements of its students and faculty. As one of the Midwest's top public universities, UW-Eau Claire provides students with small classes led by talented professors, cutting-edge programs, hands-on research and life-enhancing study abroad opportunities. Add to that a safe and friendly campus community and beautiful surroundings (from rivers and bike trails to shopping and entertainment), and you've got one exceptional place. Méně