Magistr v "architektura - interiérového designu i pro nezávislost" v angličtině s Okan University v Istanbulu / Turecko

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

V rámci dvouletého studijního programu "Architettura_Progettazione vnitra a autonomie" v anglickém jazyce, Magistr ve třídě LM-4 architektuře a architektonické inženýrství, oddělení architektury a průmyslového designu "Luigi Vanvitelli" (NUTS ), že podepsala dvě mezinárodní dohody o zřízení dvou dvoulůžkových hlav, jeden v roce 2015 a další v roce 2016. První z nich, v architektuře, Fakulty strojní a Istanbulu, byl pravidelně působí v AY 2015/16 Architektura Okan University s první výměně studentů se konala ve dvou semestrů 1. ročníku; druhý, v oblasti architektury a výtvarného umění, bude aktivován od akademického roku 2017/18 se School of Design of East China Normal University (ECNU) v Šanghaji.

První nabízí studentům možnost dosáhnout dvojitý magisterský titul, tj dvoulůžkových studií magisterský titul v oboru architektury. Okan University, jeden z nejdynamičtějších a mladých tureckých univerzitách, byla založena Okan kultury, školství a sportu Foundation v roce 1999 a začal akademický život v letech 2003-2004. Rychle roste, dosáhl studentský sbor z 17.000 jednotek a obsahuje 8 fakultách v jeho 15. ročník. Okan University si klade za cíl postavit most mezi vysokými školami a podnikatelskou sférou, což umožňuje studentům pracovat ve firmách jako součást jejich vysokoškolské vzdělání, již od svého prvního roku. Za tímto účelem podepsala protokoly o spolupráci s významnými představiteli podnikatelského světa v zemi. Univerzita se aktivně podílí na turecké intenzivní evropských programů a mezinárodní výměny. Okan je sídlem moderního areálu na Akfirat s učebnami a vybavenými laboratořemi, knihovna, konferenční místnosti, fitness centra, bazénu, tělocvičny, jídelen a restaurací a ubytovnách pro mužských a ženských studentů. K dispozici je také sportovní centrum, které zahrnuje posilovnu pro 400 osob, bazén, tenisové kurty, basketbal, volejbal a fotbal. Zejména Technická fakulta architektury a má 11 kateder, z nichž katedrou architektury a urbanismu a krajinářské architektury. Termín kurzu Biennale; Poskytuje tréninkový program navržený společně na jejich univerzity tureckého s obdobím mobility jednoho semestru v prvním roce; To zahrnuje uvolňování, na konci sledovaného období, ve dvoulůžkovém hlavy v architektuře. Je určena k přípravě diplomové práce s dvěma reproduktory, jeden z Slunce a druhý z Okan.

vzdělávacích cílů

Master of mezinárodních studií ve spolupráci s Fakultou inženýrství a architektury Istanbulské univerzity Okan umožňuje členům, aby bylo dosaženo na konci kurzu, dvojité Mastre titulem, který je dvojitý titul mistrovský studie v architektuře.

Příjemců a GRANTY

Mezinárodní mistr ve studiu v "Architettura_Progettazione vnitra a pro autonomii" (APIA v angličtině) aktivován ve spolupráci s Fakultou inženýrství a architektury Okan univerzitě v Istanbulu a se School of Design of East China Normal University v Šanghaji , mohou přistupovat absolventů tříletých ve vědě architektury (stupeň třída L 17) a všechny ty, kteří absolvovali bakalářský titul v jiných třídách (jako L04 - třída stupňů na průmyslový design), po připojení žádné úvěry , posílit vzdělávání budoucích architektů. Za tímto účelem, katedrou architektury a průmyslového designu aktivovat, od začátku příštího školního roku, "doučování", aby se usnadnil přístup k CDS Apia. Průběh studia je lokální programování, takže se absolventi z jiných tříd Udělen odlišné od L 17, nebude podporovat testu přijímací potřebný pro studijní programy v oboru architektury v národním plánování. Pro přístup Rady bezpečnosti, musí uchazeči prokázat znalosti v anglickém jazyce (alespoň na úrovni B19 vykazuje odpovídající osvědčení nebo podporující test v sídle ministerstva.

Ti, kteří se rozhodnou zapsat v průběhu studia International Master na "Architettura_Progettazione vnitra a autonomie" (Apia v EN) může požádat, aby využít stipendií každoročně přidělených slunce. Některé z těchto stipendií jsou vyhrazeny pro zahraniční studenty.

Poslední aktualizace Srp 2016

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Čtěte více

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Méně
Caserta , Aversa , Neapol , Murcia , Shkodër , Peking , Pyatigorsk , Lille , Šanghaj , Istanbul + 9 Více Méně