Magistr v "architektura - interiérového designu i pro nezávislost" v angličtině s East China Normal University v Šanghaji / Čína

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

V rámci dvouletého studijního programu "Architettura_Progettazione vnitra a autonomie" v anglickém jazyce, Magistr ve třídě LM-4 architektuře a architektonické inženýrství, oddělení architektury a průmyslového designu "Luigi Vanvitelli" (NUTS ), že podepsala dvě mezinárodní dohody o zřízení dvou dvoulůžkových hlav, jeden v roce 2015 a další v roce 2016. První z nich, v architektuře, Fakulty strojní a Istanbulu, byl pravidelně působí v AY 2015/16 Architektura Okan University s první výměně studentů se konala ve dvou semestrů 1. ročníku; druhý, v oblasti architektury a výtvarného umění, bude aktivován od akademického roku 2017/18 se School of Design of East China Normal University (ECNU) v Šanghaji.

Druhý, s ECNU Šanghaj, nabízí studentům možnost dosáhnout dvojitý magisterský titul v oboru architektury a výtvarného umění. Se sídlem v Šanghaji v roce 1951, East China Normal University (ECNU) je jedním z nejprestižnějších univerzit v Číně a první založena v zemi po založení Čínské lidové republiky. Se dvěma areálech umístěných v Minhang a Putuo okrese, a o celkové ploše více než 207 hektarů, ECNU již dlouho pokládaný jako univerzitní zahrady. ECNU přikládá velký význam pro rozvoj internacionalizace a těší výborné pověsti po celém světě. Univerzita zřídila výměna a spolupráce projektů s více než 150 mezinárodně uznávaných univerzitách. Tam je asi 5000 zahraničních studentů studujících na ECNU. Škola designu byla založena v září 2004. To má čtyři oddělení: vizuální komunikace, produktový design, klíčovými pro životní prostředí, veřejné umění a I. 4 odbory se dále dělí na 11 skupin specializace, včetně vizuální komunikace, produktového designu, krajinářské architektury, interiérového designu, designu displeje, animace design, video komunikaci, digitální umění, design a řízení značky, umění ve veřejném prostoru a módní design. School of Design se nachází v centrální obchodní čtvrti v Šanghaji, v moderním areálu, a je vybaven exkluzivním vybavením a zázemím, jako jsou například vývojové centrum, pokrývající 3000 metrů čtverečních, včetně profesionální laboratorní designu a módy centrum pokrývající 2700 metrů čtverečních. fundamentální hodnota School of Design v ECNU je Lidstvo Design, tím, že podpoří integraci přírody, vědy, umění a lidskosti. Kromě toho škola designu zahájil dlouhodobou spolupráci s více než 20 škol umění a designu v Evropě a ve Spojených státech. Desítky mezinárodních workshopů a letních zahraničí programy jsou zahájeny každý rok. Roční míra zaměstnanosti absolventů je vyšší než 97%.

Kurz - trvající dva roky, pro studenty ze slunce (jak je tři roky, pro ty z ECNU) - poskytuje vzdělávací program navržený společně na jejich univerzitních Číňanů s obdobím mobility v první polovině druhého roku (s dalším rozvojem Online kurzy ECNU druhá polovina); To zahrnuje uvolňování, na konci sledovaného období, dvojitého titulu v oboru architektury a výtvarného umění. Je určena k přípravě diplomové práce s dvěma reproduktory, jeden z Slunce a druhý z ECNU.

vzdělávacích cílů

Master of mezinárodních studií ve spolupráci s School of Design Shanghai Východočínské Normal University umožňuje členům, aby bylo dosaženo na konci kurzu, dvojitý Mastre titul v oboru architektury a výtvarného umění.

Příjemců a GRANTY

Mezinárodní mistr ve studiu v "Architettura_Progettazione vnitra a pro autonomii" (APIA v angličtině) aktivován ve spolupráci s Fakultou inženýrství a architektury Okan univerzitě v Istanbulu a se School of Design of East China Normal University v Šanghaji , mohou přistupovat absolventů tříletých ve vědě architektury (stupeň třída L 17) a všechny ty, kteří absolvovali bakalářský titul v jiných třídách (jako L04 - třída stupňů na průmyslový design), po připojení žádné úvěry , posílit vzdělávání budoucích architektů. Za tímto účelem, katedrou architektury a průmyslového designu aktivovat, od začátku příštího školního roku, "doučování", aby se usnadnil přístup k CDS Apia. Průběh studia je lokální programování, takže se absolventi z jiných tříd Udělen odlišné od L 17, nebude podporovat testu přijímací potřebný pro studijní programy v oboru architektury v národním plánování. Pro přístup Rady bezpečnosti, musí uchazeči prokázat znalosti v anglickém jazyce (alespoň na úrovni B19 vykazuje odpovídající osvědčení nebo podporující test v sídle ministerstva.

Ti, kteří se rozhodnou zapsat v průběhu studia International Master na "Architettura_Progettazione vnitra a autonomie" (Apia v EN) může požádat, aby využít stipendií každoročně přidělených slunce. Některé z těchto stipendií jsou vyhrazeny pro zahraniční studenty.

Poslední aktualizace Srp 2016

Informace o škole

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Čtěte více

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Méně
Caserta , Aversa , Neapol , Murcia , Shkodër , Peking , Pyatigorsk , Lille , Šanghaj , Istanbul + 9 Více Méně