Magistr v urbanistických studií

Všeobecné informace

Popis programu

Aplikace pro rok 2017 jsou nyní uzavřeny Master in Urban studia je multi-disciplinární magisterský titul, včetně kurzů v plánování, politických studií, sociologie a historie. Stupeň je výzkum orientovaný a vhodný pro studenty, jejichž cílem je rozvíjet a upevňovat své výzkumné dovednosti, pro kariéru zahrnující výzkum v akademické, neziskové organizace, globální instituce nebo vládní prostředí. Většina lektoři mají zúčastněné jak silné akademické zázemí a aktivista zkušenosti a míra zaměřuje se konkrétně kolem problematiky městských politiky a správy, místní demokracie a spravedlnosti, procesy a politiky tvorby politik ve městech na jihu.

Výhody programu

  • Multidisciplinární školení přiblížit složité objekty, jako jsou města a městské dynamiky
  • Silný výzkum trénink, s orientací na aktuálních politických otázkách, za měst na jihu / jihoafrických městech

Curriculum Přehled / moduly učil

  • Města na jihu
  • Účast Společenství v městské správy: teorie, diskurzy a praxe
  • Democratic Theory
  • Metody výzkumu a počítačové grafické dovednosti
  • Volitelné: Sociální hnutí stát a násilí; The Making of Urban Jižní Afriky; Městské plánování; Teorie bydlení, politiky a praxe.

Konečná data

31. října 2018

DOBA

Doba trvání např. F / T nebo P / T výzkumem nebo studiem a výzkumem atd. 1 rok na plný úvazek, 2 roky na částečný úvazek. Týdní třídy (žádné blokové vydání ani večerní kurzy. Kurz (50%), výzkum (50%)

Kariéra

Výzkum v akademické oblasti (PhD); v nevládních organizacích, v globálních nebo vládních institucích (pro rozvoj politiky nebo pro advokacii)

Vstupní požadavky

Vyznamenání v oboru plánování / rozvoj / disciplína společenských věd; Průměrná hodnota vyznamenání přesahuje 65%. Silný motivační dopis s viditelným zájmem o výzkum.

Poslední aktualizace Lis 2017

Informace o škole

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowle ... Čtěte více

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowledge-base and build our future. With its more than 130 000 graduates in its 91-year history, Wits has made and will continue to make its mark nationally and internationally. Méně