Magistr v televizi, rádiu a filmu

Všeobecné informace

Popis programu

60021_tv.jpg

Náš televizní, rozhlasový a filmový program vám ukáže, jak jsou filmy nasměrovány, jak jsou napsány televizní a filmové skripty a jak se vyrábějí rozhlasové programy. Naučíte se rozpoznávat příběhy vizuálně a zvukově. Budete studovat systémy výroby, distribuce a výstavy. A budete spolupracovat s naším zkušenými fakultami, abyste vytvořili svůj vlastní program na základě vašich zájmů a cílů.

Dozvíte se také od úspěšných a slavných hostujících řečníků, kteří navštěvují kampus nebo se zapojují do tříd prostřednictvím Skype. Naše spojení v Los Angeles, New Yorku a dalších globálních zábavních centrech vám mohou poskytnout odborné rady a tipy, jak vytvořit pro televizi, rádio, film a web.

"Můžete se specializovat na konkrétní aspekty médií, ať už psaní, řízení nebo produkce."

- Blake Stilwell G'08, G'13

Fakulta: hvězdy naší show

Naše zkušená fakulta vám pomůže při orientaci na naše rozsáhlé kurzy. Můžete si vybrat z mnoha oblastí studia včetně animace; zvuk; výroba hudby a rozhlasu; scénárista; tvorba filmu; krátká a dlouhá forma televizní produkce; správa zábavy; televizní a kinematografické studie; mezinárodní perspektivy a interaktivní média.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on ... Čtěte více

The Newhouse School at Syracuse University is one of the nation’s premier communications schools where talented students come to study and learn from top industry professionals. We pride ourselves on the highest caliber education made possible by an incredible, forward-thinking faculty and state-of-the-art facilities. We offer 11 professional master's degree programs in public communications, most of which can be completed in one calendar year. We also offer an academic master's program in media studies and a Ph.D. program in mass communications. Méně