Magistr v projektovém řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Projektové řízení

Cílem magisterského studijního programu «Management projektů» je manažerské školení odborníků, kteří jsou schopni efektivně čelit výzvám v řízení projektů v různých oborech podnikání.


Učení se zaměřuje na budování analytického myšlení studentů, které umožňuje provádět odůvodněné manažerské rozhodování; schopností rozvíjet a realizovat projekty v různých oblastech podnikání. Učení umožňuje studentům získat důkladné znalosti v metodách a nástrojích řízení projektů; získat odborné znalosti v oblasti výzkumu, analýzy a prognózy faktorů ve vnitřním i vnějším prostředí projektu; vypracování a realizace projektů; hodnocení výkonu provedených rozhodnutí.


Masters v "Project Management" jsou kvalifikovaní pro odbornou činnost v oblasti: plánování a realizace projektů v různých oborech podnikání; organizační realizace projektového řízení; strategické plánování organizační projektové činnosti; hodnocení výkonnosti projektu a pokračování vědecké práce v postgraduálním studiu.


Absolventská židle: pro mezinárodní personální a projektové řízení Mezinárodní vysoké školy pro podnikání.

Poslední aktualizace Zář 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 7 ... Čtěte více

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 70% ruských kosmických dopravních prostředků jsou vyvíjeny a vyráběny v Krasnojarsku. Sibiřská státní univerzity letectví (SibSAU), která byla založena v roce 1960 jako unikátní vysoké škole, kde je teoretické školení v kombinaci s praxí v hi-tech podniků, v současné době je moderní multidisciplinární vyšší školy, kde odborníci v těchto high-tech a inovativní oblasti as rakety a místo výroby, stejně jako počítačové vědy, mezinárodní obchod, finance, management a humanitní vědy jsou cvičeni. SibSAU trénoval více než 20 000 specialistů na tyto roky. Více než 60% inženýrů, vědců a vedoucích pracovníků podle podniků - PJSC "ISS pojmenovaný po akademiku MF Reshetnev" a PJSC "Krasmash stát Enterptise" - jsou absolventy sibiřské Státní letecký University. V současné době SibSAU pojmenoval akademika MF Reshetnev je mezinárodně uznávané vědecké a vzdělávací středisko, vedení VOŠ oboru, lídr v oblasti školení práce výkon pro vědecké organizace a podniky na obranu těla v oblasti "Space Systems". Univerzita navazuje na tradice VOŠ kombinuje teoretickou výuku a práci ve vědě, a jenž podniky prostoru větve, je považován za jednoho z inovačních center Ruska. Vědeckých priorit univerzity jsou "vesmírné systémy informace", "Na samotě s posádkou Space Systems", "Rocket a kosmických dopravních prostředků výroby". V těchto oblastech SibSAU zastává vedoucí pozici v Ruské federaci, navíc v přípravě pracovních sil a vědeckého výzkumu. Méně