Magistr v pobřežních komunitách a regionálním rozvoji

Všeobecné informace

Popis programu

Program je speciálně postaven na principu a praxi sociologie, makroekonomie a geografie / plánování. Na konci programu studenti rozumí změnám a výzvám rozvoje pobřežních komunit a osvojili si metody a dovednosti, aby předpověděli jejich vývoj a zvládli je. Jazykem výuky a obecné komunikace je angličtina. Výuka probíhá v Ísafjörður.

Program sestává ze 120 ECTS na magisterské úrovni; to zahrnuje 75 ECTS ve formě kurzů a 45 ECTS ve formě diplomové práce. Všechny kurzy jsou vyučovány v modulech. Program začíná v podzimním semestru a první ročník se skládá ze základních kurzů a volitelných předmětů z učebního plánu.

Za účelem dokončení 75 ECTS v jednom akademickém roce se kurzy vyučují v intenzivních modulech od srpna do července následujícího roku. Kurzy jsou váženy od 1 ECTS do 8 ECTS a mají délku od půl týdne do čtyř týdnů. Očekává se, že každá ECTS bude zahrnovat přibližně 25 až 30 hodin práce studentů. V průměru studují 2 ECTS týdně, což odpovídá minimálně 50 hodinovému pracovnímu vytížení týdně.

Poté, co kurzy skončí, koncem června / začátkem července se více pozornosti studentů přesune na 45 ECTS. Podle výše uvedeného výpočtu pracovní doby by měl být 45 ECTS ekvivalentní práci na 1,5 semestru.

Poslední aktualizace Pro 2017

Informace o škole

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre ... Čtěte více

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre began operations in Vestrahús in Ísafjörður in January 2006. The same building houses offices of the Marine Research Institute, the Icelandic Fisheries Laboratories, and the Icelandic Snow Avalanche Research Centre, among others. The Westfjords Regional Development Centre is also located here, and all of the organizations represented in the building share common reception facilities. Méně