Přečtěte si oficiální popis

mistricone Tento program je vyučován v angličtině. Master v programu Cyber ​​Security je určen pro ty, kteří chtějí rozšířit své technické a programovací schopnosti při manipulaci podnikové bezpečnostní výzvy. Naše komplexní kurzy budou sloužit jako pevný základ v klíčových technologií, včetně počítačů a zabezpečení sítě, kryptografie, podnikové bezpečnostní analýzu architektury, atd Absolventi se naučí aktuální informace o rychlý vývoj technologií, přizpůsobovat a kontroly na nové hrozby a začít úspěšnou kariéru v podnikové bezpečnosti.

STRUKTURA PROGRAMU

Rok 1

Během prvního roku studenti rychle shrnout základy informatiky a poté se zaměřují na základy počítačové bezpečnosti, včetně počítačové architektury, bezpečnost operačních systémů, bezpečné programování, sítí a kryptografie.

Moduly

Architektura počítačů skriptovacích jazyků
Bezpečné programování Java Programming
Datové struktury a algoritmy Identity a Access Management
Praktické Unix Technické psaní a prezentace
Administrace Windows Úvod do Interaction design
Operační systémy Vedení a skupinová dynamika
počítačové sítě Bezpečnou správu dat
Kryptografie Semináře a workshopy
Softwarové inženýrství a design

2. ročník

Druhý ročník vystavuje studentům různé rozměry kybernetické bezpečnosti oboru. Předměty se pohybují od Mobile a Cloud Security na digitální Forenzní a kvantové komunikace a kryptografie. Navíc studenti účastní komunikace a vedení modulů jejich přípravě na kariéru jako úspěšný člen profesionálního týmu. Na konci programu budou absolventi připraveni převzít odpovědnost chránit informační a technologická aktiva organizace.

Moduly

Technická Project Management Digitální Forensicss
Paralelní a distribuované výpočetní Kvantová komunikace a kryptografie
Application Security Mobile Security
Network Security Cloud computing
Enterprise Security Architecture and Design Pokročilé počítačové sítě
Testování softwaru Distribuované databáze
Analýza zranitelnosti, penetrační testy, Intrusion Detection a incident manipulace Globální Cyber ​​Schopnosti a trendy
Etické Hacking a Response Enterprise Security Případové studie
Cyber ​​Warfare Ekonomika bezpečnosti
Bezpečnostní nástroje pro informační bezpečnost Cyber ​​Risk Management
Program Vedení RBRichard Buckland
PhD, předseda akademického rady Australian Computer Society školství, člen akademické rady UNSWProfesor Richard Buckland má globální zásahu publika rockové hvězdy, počítání více než 2 miliony výhled na jeho on-line počítačové vědy přednášek o mooc (masivní online otevřených kurzů). Je spoluzakladatelem vzdělávací start-up openlearning.com - otevřené mooc která v sobě integruje funkce sociální sítě médií do vysokoškolského vzdělávání, a vyučuje počítačová bezpečnost, kyberkriminalitě a Terror na University of New South Wales po boku svého Fakultní vedení na Harbour .Prostor.

výzkumné oblasti Richardovy jsou v učení a vyučování a bezpečnostního inženýrství. Ten je v současné době pracuje na protokolech pro bezpečnými elektronickými volbami v nedůvěryhodné prostředí. On je předseda akademického rady Australian Computer Society školství, člen UNSW akademické rady, ředitel prvního roku studia a předseda dovedností Osnova skupiny škole informatiky a výpočetní techniky na UNSW. Byl jmenován 2013 australský ICT pedagog roku ze strany iAwards - vnitrostátní program uznává, inovací a vedoucího postavení v celém odvětví informačních a komunikačních technologií. Získal univerzitní medaili v oboru počítačových věd a místopředsedů kancléři Award for Teaching Excellence, stejně jako četné výukové ocenění od Australian College of pedagogů, Australasian Svazu strojírenské pedagogů a australskou Learning and Teaching Council. Richard má vášnivou víru v důležitosti vzdělání, učení a myšlení v širším slova smyslu. On má zvláštní zájem na mimořádně nadaných žáků a studentů s poruchami učení.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Harbour Space »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date