mistricone Tento program je vyučován v angličtině. Master v programu Cyber ​​Security je určen pro ty, kteří chtějí rozšířit své technické a programovací schopnosti při manipulaci podnikové bezpečnostní výzvy. Naše komplexní kurzy budou sloužit jako pevný základ v klíčových technologií, včetně počítačů a zabezpečení sítě, kryptografie, podnikové bezpečnostní analýzu architektury, atd Absolventi se naučí aktuální informace o rychlý vývoj technologií, přizpůsobovat a kontroly na nové hrozby a začít úspěšnou kariéru v podnikové bezpečnosti.

STRUKTURA PROGRAMU

Rok 1

Během prvního roku studenti rychle shrnout základy informatiky a poté se zaměřují na základy počítačové bezpečnosti, včetně počítačové architektury, bezpečnost operačních systémů, bezpečné programování, sítí a kryptografie.

Moduly

Architektura počítačů skriptovacích jazyků
Bezpečné programování Java Programming
Datové struktury a algoritmy Identity a Access Management
Praktické Unix Technické psaní a prezentace
Administrace Windows Úvod do Interaction design
Operační systémy Vedení a skupinová dynamika
počítačové sítě Bezpečnou správu dat
Kryptografie Semináře a workshopy
Softwarové inženýrství a design

2. ročník

Druhý ročník vystavuje studentům různé rozměry kybernetické bezpečnosti oboru. Předměty se pohybují od Mobile a Cloud Security na digitální Forenzní a kvantové komunikace a kryptografie. Navíc studenti účastní komunikace a vedení modulů jejich přípravě na kariéru jako úspěšný člen profesionálního týmu. Na konci programu budou absolventi připraveni převzít odpovědnost chránit informační a technologická aktiva organizace.

Moduly

Technická Project Management Digitální Forensicss
Paralelní a distribuované výpočetní Kvantová komunikace a kryptografie
Application Security Mobile Security
Network Security Cloud computing
Enterprise Security Architecture and Design Pokročilé počítačové sítě
Testování softwaru Distribuované databáze
Analýza zranitelnosti, penetrační testy, Intrusion Detection a incident manipulace Globální Cyber ​​Schopnosti a trendy
Etické Hacking a Response Enterprise Security Případové studie
Cyber ​​Warfare Ekonomika bezpečnosti
Bezpečnostní nástroje pro informační bezpečnost Cyber ​​Risk Management
Program Vedení RBRichard Buckland
PhD, předseda akademického rady Australian Computer Society školství, člen akademické rady UNSWProfesor Richard Buckland má globální zásahu publika rockové hvězdy, počítání více než 2 miliony výhled na jeho on-line počítačové vědy přednášek o mooc (masivní online otevřených kurzů). Je spoluzakladatelem vzdělávací start-up openlearning.com - otevřené mooc která v sobě integruje funkce sociální sítě médií do vysokoškolského vzdělávání, a vyučuje počítačová bezpečnost, kyberkriminalitě a Terror na University of New South Wales po boku svého Fakultní vedení na Harbour .Prostor.

výzkumné oblasti Richardovy jsou v učení a vyučování a bezpečnostního inženýrství. Ten je v současné době pracuje na protokolech pro bezpečnými elektronickými volbami v nedůvěryhodné prostředí. On je předseda akademického rady Australian Computer Society školství, člen UNSW akademické rady, ředitel prvního roku studia a předseda dovedností Osnova skupiny škole informatiky a výpočetní techniky na UNSW. Byl jmenován 2013 australský ICT pedagog roku ze strany iAwards - vnitrostátní program uznává, inovací a vedoucího postavení v celém odvětví informačních a komunikačních technologií. Získal univerzitní medaili v oboru počítačových věd a místopředsedů kancléři Award for Teaching Excellence, stejně jako četné výukové ocenění od Australian College of pedagogů, Australasian Svazu strojírenské pedagogů a australskou Learning and Teaching Council. Richard má vášnivou víru v důležitosti vzdělání, učení a myšlení v širším slova smyslu. On má zvláštní zájem na mimořádně nadaných žáků a studentů s poruchami učení.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Harbour Space »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date