Magistr v operačního výzkumu

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v operační výzkum

Operační výzkum je aplikovaná věda a se zabývá kvantitativními problémy rozhodování, obecně zahrnující přidělování a kontrolu omezených zdrojů. Takové problémy vznikají, například v provozu průmyslových podniků, finančních institucí, organizací zdravotní péče, dopravních systémů, energie a zdrojů, a vládní. Provozní výzkumný analytik vyvíjí a používá matematické a statistické modely, aby pomohla řešit tyto problémy rozhodnutí. Stejně jako inženýři, jsou problémové přípravků a řešitelé. Jejich práce vyžaduje tvorbu matematického modelu systému a analýzu a predikce následků alternativních způsobů fungování systému. Analýza může zahrnovat matematické optimalizačních technik, pravděpodobnostní a statistické metody, experimenty a počítačových simulací. Operační výzkum kurzy byly nabídnuty na Kolumbijské univerzitě od roku 1952.

Požadavky na přijetí

Titul nutná pro přijetí Studenti přijat do programu musí mít bakalářský titul v oboru strojírenství, vědy, matematika, počítačové vědy, statistiky, ekonomika s menší v matematice, nebo jiném příbuzném oboru z akreditované akademické instituce. Studenti by měli posess silné matematiky pozadí (tři termíny počet, jeden termín obyčejných diferenciálních rovnic požadováno; jeden termín lineární algebry doporučeno). Žadatelé by měli mít silný bakalářský záznam, aby byli konkurenceschopní na přijetí.

 • GPA nutná: Minimum 3,0
 • GRE požadavky: Požadované generální zkouška

Jsou zapotřebí dvě doporučení dopisy, přepisy, pokračovat, a osobní, profesionální prohlášení: Další požadavky aplikace. TOEFL výsledky testů jsou povinné ze všech studentů, kteří obdrželi jejich bakalářský titul v zemi, kde angličtina není oficiální a mluvený jazyk. Všechny požadavky aplikace v Graduate žádost musí být dokončena tak, jak je uvedeno v žádosti.

Šířka požadavek: Jedno programování na vysoké úrovni kurzu (jako je Fortran, Pascal, nebo C, druhý z nich je vysoce doporučeno)

Kurzy

tudents musí dokončit všechny požadované kurzy pro celkem 30 absolventů bodů akademické práce přes CVN s akademickým průměru 2,5 nebo lepší. Nejméně 18 z těchto úvěrů musí být Průmyslové inženýrství a operační výzkum kurzy. Všechny požadavky na stupeň musí být dokončeny do 5 let od začátku prvního kurzu připsána k titulu. To zahrnuje kurzy přijatá v non-studijní program.

Povinné předměty

Následující základní kurzy musí být zahrnuty, pokud oni sami nebo jejich ekvivalenty byly dokončeny před přijetí do programu:

 • SIEO W4150 Úvod do pravděpodobnosti a statistiky
 • IEOR E4004 Úvod do operačního výzkumu: Deterministický Modelsor IEOR E4007 optimalizační modely a metody pro finanční inženýry *
 • IEOR E4106 Úvod do operačního výzkumu: Stochastic Modelsor IEOR E4701 stochastické modely pro finanční inženýrství *
 • IEOR E4404 Simulationor IEOR E4703 Monte Carlo simulace *

*Kurz je zaměřen na aplikace pro odvětví finančních služeb. Pouze jeden Samozřejmě, ne obě, může být aplikován na programu.

A šest volitelných předmětů volit po konzultaci s IEOR fakulty poradce.

Poplatek za podání žádosti

 1. Je zapotřebí zpracování poplatek $ 200 za prvních žadatelů včas, aby absolvent studia programu.
 2. Postgraduální student služby Úřad bude pouze aplikace procesu, které jsou předloženy s poplatek za podání žádosti. Poplatek za zpracování je nevratný. Prosím, aby šek splatný do: Columbia Video Network.
 3. Žádosti o více než jednoho programu nelze zpracovat současně.

Uzávěrka přihlášek

Vezměte prosím na vědomí: Žádosti jsou přijímány průběžně. Poté, co dokončil žádost byla přijata, že bude zpracována a vzhledem k přijímací komisi k přezkoumání. Žádosti budou považovány za přijímací cyklu next Nejbližší semestru. Například, bude žádost obdržel v únoru být hodnoceny pro nadcházející letní semestr. Pouze bude předložen dokončeny aplikací přijímací výboru pro přezkum.

Přepisy

 1. Oficiální přepisy z každé vysoké školy / univerzity jste se zúčastnili, nebo jsou v současné době účastní, musí být předloženy spolu se žádostí. Přepisy, musí být v původním, zapečetěné obálce.
 2. Kredity, které se objevují jako přenosu úvěry na jiný přepisu nejsou platná; oficiální přepis ze školy, kde byly vydělal úvěry musí být předloženy.
 3. Studenti, kteří již dříve nebo v současné době zapsaní na Kolumbijské univerzitě, musí požadovat, aby kopie jejich přepisů zaslány CVN na Columbia Video Network, 500 W 120. St, 540 Mudd, MC 4719, New York, NY 10027
 4. Postgraduální student služby Office požaduje, aby přepisy být předloženy spolu se žádostí. Pokud předvídat zpoždění při předkládání oficiální přepisy, přiložte neoficiální sadu do aplikace. Soubor může být přezkoumáno v oddělení s kompletní sadou neoficiálních dokumentů; Nicméně, budete muset předložit oficiální přepisy, než bude formálně přijat na postgraduální studijní program.
 5. Všechny materiály předložené na podporu žádosti, ať už oficiální nebo neoficiální, se stávají majetkem společnosti Columbia University a nebudou vráceny žadateli nebo předávány do jiných škol nebo agenturám. Vzhledem k tomu, nebudou vráceny dokumenty, doporučujeme vám ponechat kopie všech budete potřebovat pro vaše osobní záznamy dokumentů.

Povinná zkouška skóre

 1. Graduate Record zkouška (GRE) Obecné výsledky testů jsou vyžadovány všechny žadatele MS. GRE skóre jsou platné po dobu 5 let.
 2. TOEFL nebo IELTS je požadováno od všech uchazečů, kteří nedostávali jejich bakalářský titul v zemi, kde je angličtina oficiální mluvený jazyk. TOEFL a IELTS skóre jsou platné po dobu dvou let.
 3. Všechna hlášení skóre, musí být oficiální a poslal na doktorské Přijímací řízení přímo z Educational Testing Service (ETS).
 4. Kód Columbia Engineering CEEB je 2111 (ne 2162, které patří do Graduate School umění a vědy).

Požadované Documemts

Tyto aplikační materiály jsou navrženy tak, aby pomoci jednotlivcům poskytovat osobní a akademické informace o sobě, která bude použita k vyhodnocení svou kandidaturu pro přijetí do postgraduální studium v ​​Fu Foundation škola inženýrství a aplikovaných věd na Columbia University. Žadatelé mohou pomoci absolvent přijímací kancelář v poskytování okamžité zpětné vazby o jejich stavu aplikace tím, že neposkytlo cizí informace, které nebyly požadované jako je nadměrné množství doporučení dopisy, kopie souhrnů a prací, videokazety a / nebo fotografií výzkumné práce, a sekundární škola přepisy. Informace níže ukazuje, jaké položky jsou nutné pro úplné žádosti.

 1. Form Titul žádosti (on-line)
 2. Dvě doporučení dopisy v zapečetěných obálkách poštou, nebo přímo z doporučujícího e-mailem na records@cvn.columbia.edu
 3. Oficiální GRE výsledky generální zkouška
 • Všechna hlášení skóre, musí být oficiální a odeslán přímo z Educational Testing Service (ETS)
 • Kód Columbia Engineering CEEB je 2111
Výsledky zkoušky TOEFL nebo IELTS (případně)
Jedna kopie oficiálních přepisů ze všech dříve navštěvoval pomaturitní vysoké školy / univerzity
Osobní / Professional Prohlášení - stručné (ne více než dvě strany) na psacím stroji prohlášení popisující své akademické a profesní cíle
Obnovit / Curriculum Vitae
200 dolarů Poplatek za podání žádosti
Přenos Credits Form (v případě potřeby)

Vezměte prosím na vědomí: Studenti, kteří začínají ve studiu na Kolumbijské univerzitě v non-imatrikulaci stavu přes CVN musí i nadále brát všechny své ročníkové práce přes CVN. Při podání žádosti o přijetí do studijního programu, studenti musí předložit všechny své aplikace materiálů přímo na Columbia Video síť pro zpracování. Aplikace, které jsou odesílány přímo na Úřadu postgraduální student Služeb nebo předložené on-line prostřednictvím formuláře ApplyYourself aplikace namísto forem CVN bude mít za následek celkové propadnutí všech úvěrů přijatých na základě non-imatrikulaci stavu přes CVN. Všechny kurzy Columbia, které mají být použity k programu studenta musí být dokončena přes CVN. Také si všimněte, že každý student s kurzy přes záštitou CVN můžete vzít na-školní areál kurzy výhradně pod správním vedením CVN se souhlasem poradce.

Školné a poplatky

Vezměte prosím na vědomí, že všechny školné a poplatky jsou v amerických dolarech a jsou odhadovány. Školné a většina poplatky jsou předepsány zákonem, a mohou být změněny na uvážení rady.

 • CVN Credit Školné: 1782 dolarů za každý bod (Credit Hour)
 • CVN Audit Školné: 834 dolarů za každý bod (Credit Hour)
 • CVN poplatek: 395 dolarů za kurz
 • Přepis poplatek: 105 dolar nevratný jednorázový poplatek
 • Absolvent Vstupné Poplatek za podání žádosti: 200 dolar nevratný jednorázový poplatek
 • Certifikační program Poplatek za podání žádosti: 150 dolar nevratný jednorázový poplatek
 • Pozdní Registrační poplatek: 100 dolar nevratný poplatek
 • CVN Odstoupení poplatek: $ 75, navíc úměrně rozdělovaný školné a všechny nevratné poplatky

Například: tři Zápočet bude 5346 dolar + přepis poplatek 105 dolarů (one-time) + CVN poplatek 395 dolar = 5846 dolar

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Columbia Video Network has been leading the field of online learning since its inception in 1986, enabling thousands of working professionals and remotely located students to benefit from distance lea ... Čtěte více

Columbia Video Network has been leading the field of online learning since its inception in 1986, enabling thousands of working professionals and remotely located students to benefit from distance learning and pursue their degrees without any residency requirements on the campus in New York. The Fu Foundation School of Engineering and Applied Sciences (SEAS) offers broad-based instruction within a major... Méně