Magistr v oboru finance v barceloně

Všeobecné informace

Popis programu

Proč mistr financí v Barceloně

 • Studijní finance v obchodní škole, kde je "digitální technologie" v jádru. GBSB Global je jediná vysokoškolská instituce ve Španělsku akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání.
 • Získejte akreditace kromě svého magisterského titulu prostřednictvím ACCA, renomované mezinárodní asociace autorizovaných účetních
 • Získejte diferenciální kvalifikaci s Microsoft Imagine Academy - GBSB Global připravuje studenty na pokrytí poptávky na trhu v oblasti digitálních technologií

Popis programu

Master in Finance v Barceloně je jedním z nejinovativnějších magisterských programů v oblasti financí ve Španělsku, jehož cílem je změnit způsob, jakým se vyučuje podnikatelské vzdělávání a cvičí zodpovědné, inovativní a globálně zaměřené vedoucí pracovníky. Studenti se naučí rozvíjet pokročilou kulturní inteligenci a povědomí a naučit se účinně pracovat s lidmi, kteří mají nesmírně odlišné hodnoty a přesvědčení.

Master in Finance v Barceloně na GBSB Global Business School poskytuje výjimečný akademický vzdělávací program, který odhaluje studentům, jak skutečně fascinující svět mezinárodních financí může být. Master in Finance v Barceloně vypadá nad rámec základního chápání bankovnictví a účetnictví a odhaluje odlišné pojmy, trhy a příležitosti ve finančním průmyslu dnes.

Master in Finance v Barceloně zahrnuje základní analytické kurzy, jako je finanční a manažerské účetnictví, statistická analýza a firemní finance, které poskytují studentům znalosti a dovednosti nezbytné pro úspěšnou manažerskou kariéru v oblasti financí. Zároveň poskytuje studentům možnost získat pokročilé znalosti o různých oblastech v oblasti financí, jako jsou investice, podnikatelské finance, financování nemovitostí, fúze a akvizice, hodnocení společností, finanční nástroje a způsob fungování globálních finančních trhů. .

Master in Finance v Barceloně vyučuje jedinečná kombinace vedoucích pracovníků z oboru a nejlepších profesorů, včetně Andrewa Hymana, autora ETF Strategies and Tactics: Zabezpečení vašeho portfolia na měnícím se trhu (New York: McGraw-Hill, 2008) a Tři cesty k ziskovým investicím: využívání ETF ve zdravotnictví, infrastruktuře a životním prostředí k růstu svých aktiv (New York: FT Press, 2010); Xavier Arola, bývalý generální ředitel největší finanční instituce pro investice do infrastruktury v Katalánsku EECAT; Martin Mayer, partner v poradenské společnosti Mergers & Acquisitions ARS Corporate.

Základní údaje

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / ročně
 • Plán - konečný čas, ráno a odpoledne
 • Umístění - Barcelona, ​​Španělsko

Program Highlights

 • Získejte mezinárodní uznanou certifikaci prostřednictvím ACCA
 • Fakulta se zkušenostmi z oboru
 • Firemní Návštěvy
 • Studenti ze 70 různých zemí
 • Exkluzivní přístup k finančním fórům a bankovním seminářům
 • Praktické znalosti platné v globální měřítku
 • Kariérní příležitosti s nejlepšími finančními společnostmi

Program Cíle

 1. Poskytněte studentům širokou a odbornou znalost všech aspektů mezinárodních financí
 2. Připravte odborníky schopné používat modely, metody a nástroje finančního řízení
 3. Vytvořte povědomí o rychle se měnícím a rozmanitém světě financí a výzvách, kterým čelí
 4. Učte strategický rámec pro hodnocení a implementaci různých mezinárodních finančních postupů
 5. Rozvíjet interpersonální a vedoucí schopnosti, aby byli vysoce efektivní obchodní manažeři a vedoucí pracovníci
 6. Rozvíjet strategické chápání financí a schopnost zohlednit vztahy mezi finančními a dalšími oblastmi podnikání

Proč GBSB GLOBAL?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne
 • Oficiální škola Microsoft Showcase
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a v Madridu se statusem počítačového testovacího centra ACCA
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA
 • Zaznamenáno jako jedna z nejlepších obchodních škol v Evropě od MYBS (Mind Your Own Business School)
 • Uznaný jako LEADER V GLOBÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ časopisem Newsweek
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti
 • ÚŘEDNÍ ČLEN Evropské rady pro vzdělávání v podnikání (ECBE)
 • Repetitivní vítěz soutěže o mezinárodní obchodní etiku, USA
 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 a více zemí a fakulty z 20 a více zemí
 • Zaměřte se na inovace Z učebních metod, učebních osnov a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí jsme všichni o inovaci a náročném status quo
 • Zaměstnatelnost a příležitosti pro rozvoj kariéry Praktické znalosti a dovednosti, kariérové ​​poradenství a individuální tréninkové kurzy

Pracovní příležitosti

Rozvíjet svou kariéru ve finančním sektoru s Master in Finance v Barceloně

ÚČETNICTVÍ

Účetní musí být velmi zkušený v statistické analýze a musí být technicky zdatný a organizovaný. Tito odborníci organizují a připravují účetní závěrku společnosti, zvládnou finanční rozhodování a investice a radí vrcholovému vedení v oblasti finančního plánování a ochrany.

AUDIT

Auditoři musí být velmi podrobně orientováni a schopni chytit finanční chyby a musí mít pokročilé počítačové dovednosti. Jsou zodpovědné za analýzu a schvalování zásadních účetních závěrek organizací.

VENTURNÍ KAPITÁL

Venture capitalists řídí riziko a chrání před ztrátou, protože míra selhání je v tomto poli vysoká. Venture kapitalisté využívají svých finančních znalostí k tomu, aby přidělili finanční prostředky podnikům, které podle nich budou mít v budoucnu největší návratnost investic.

FINANČNÍ FONDY

Manažeři firemních financí jsou zodpovědní za to, že vybírají vypočítaná rizika s cílem dosáhnout co nejvyšší ziskovosti společnosti. Jsou také odpovědní za ochranu, udržování a zvyšování finančního kapitálu používaného k provozování podniků všech stupnic.

KOMERČNÍ BANKOVÁNÍ

Obchodní pozice v bankách jsou skvělé pro ty, kteří chtějí vstoupit do organizace dlouhodobě a být prosazováni zevnitř, nebo by chtěli, aby se v průběhu času přestěhovali do různých měst. Profesionálové v této oblasti mohou rozvíjet různé kariéry v oblasti komerčního bankovnictví, od práce jako správci účtů až po účetní, manažery poboček a další.

INVESTIČNÍ BANKOVNICTVÍ

Profesionálové v investičním bankovnictví jsou odborníci v oblasti rizik, znalosti průmyslu, vyjednávání, komunikace. Investiční bankéři se zabývají vysoce rizikovými situacemi zahrnujícími obchodování s futures a vedením svých klientů v úsilí o řízení bohatství.

Poslední aktualizace Srp 2017

Informace o škole

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Čtěte více

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně