Magistr V Oblasti Vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Program MSEd je aktuální s aktuálními trendy v učení, takže pedagogové mají pro své studenty ty nejlepší nástroje. Absolventi jsou dobře vybaveni pro administrativní role. Jsou připraveni ke zvýšení prodejnosti a uznávání odborných znalostí mezi vrstevníky a zaměstnavateli.

Jižní výhody

  • Křesťanský pohled: Program je založen na osvědčených principech adventistického vzdělávání a je navržen tak, aby školil odborníky pro práci v jakémkoli prostředí.
  • Víra a učení: Všechny vzdělávací kurzy obsahují nejen biblický základ, ale také poskytují křesťanským pedagogům způsoby, jak vychovávat víru v celém vzdělávacím systému.
  • Zkušení praktici: Naši profesoři učí širokou škálu odborných zkušeností v soukromém i veřejném školním prostředí. Nejnovější technologie je integrována do celého programu.
  • Navrženo pro pohodlí: V létě jsou nabízeny intenzivní služby na koleji. Třídy online a hybridní třídy (se součástmi online a na kampusu) poskytují ještě větší pohodlí pro rozvrh pracovního pedagoga.

Jak program funguje

Instrukční vedení: Jedná se o online program s jedním pracovním areálem, který je dva týdny intenzivní. Tento důraz připravuje vůdce na role ředitelů škol a superintendantů. Kurzy splňující požadavky na hlavní schválení NAD jsou nabízeny také online.

Vzdělávání v gramotnosti: Jedná se o online program s jedním intenzivním dvoutýdenním kampusem. Tento důraz připravuje učitele, aby zapojili a posílili studenty, aby byli silnými komunikátory a kritickými mysliteli.

Venkovní vzdělávání:
Učitelé, vůdci mládeže, ředitelé táborů a další učitelé, učitelé, vůdci mládeže, ředitelé táborů a jiní, kteří se učili během letních polních škol nebo na podzim / v zimě, se učí, jak uspokojit různé vzdělávací a emoční potřeby prostřednictvím Boží knihy přírody.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Southern Adventist University is a co-educational institution established by the Seventh-day Adventist Church, offering doctoral, master’s, baccalaureate, associate degrees, and one-year certificates. ... Čtěte více

Southern Adventist University is a co-educational institution established by the Seventh-day Adventist Church, offering doctoral, master’s, baccalaureate, associate degrees, and one-year certificates. Various delivery modalities (face-to-face, online, hybrid and other) are employed in order to effectively support learners enrolled in the university’s classes and programs. Méně