Magistr v oblasti financí v Madridu

Všeobecné informace

Popis programu

Proč mistr financí v Madridu

 • GBSB Global je oficiálním partnerem ACCA a jediným počítačovým zkušebním centrem ACCA ve Španělsku
 • Staňte se certifikátem ACCA na úrovni F1-F4 vedle svého magisterského titulu a zvyšte šance na získání zaměstnání u nejvýznamnějších finančních společností
 • Magistr v oblasti financí je vyučen jedinečnou kombinací vůdců z průmyslu a nejlepších profesorů.

Popis programu

Master in Finance v Madridu na GBSB Global Business School poskytuje výjimečný akademický vzdělávací program, který odhaluje studentům, jak skutečně fascinující svět mezinárodních financí může být. Tento program jde výrazně nad rámec základního chápání bankovnictví a účetnictví a jeho cílem je odhalit rozmanité koncepce, trhy a příležitosti finančního průmyslu.

Master in Finance v Madridu zahrnuje základní analytické kurzy, jako je finanční a manažerské účetnictví, statistická analýza a firemní finance, které poskytují studentům znalosti a dovednosti nezbytné pro vedení manažerských pozic v této oblasti. Zároveň poskytuje studentům možnost získat pokročilé znalosti o různých oblastech v oblasti financí, jako jsou investice, podnikatelské finance, financování nemovitostí, fúze a akvizice, hodnocení společností, finanční nástroje a způsob fungování globálních finančních trhů. .

Master in Finance v Madridu se zaměřuje jak na vnitřní financování společností, tak na finanční řízení a dynamické globální finanční trhy a nástroje. První z nich zahrnuje analýzu finančních sazeb, kapitálovou strukturu společnosti a celkové finanční zdraví a hospodářskou výkonnost a je zásadní pro řízení a rozhodování společností od počátečních podniků až po velké podniky. Ten poskytuje přehled o vesmíru Wall Street, který velmi ovlivňuje moderní společnost a politickou scénu, v níž jsou denně obchodovány různé finanční nástroje, společnosti a holdingy.

Master in Finance v Madridu je jedním z nejvíce inovativních magisterských programů v oblasti financí ve Španělsku, jehož cílem je změnit samotný koncept podnikového vzdělávání a připravit odpovědné, inovativní a skutečně globální vedoucí pracovníky s hlubokými znalostmi oboru Financí. Studenti se naučí rozvíjet větší kulturní inteligenci a uvědomění a naučí se účinně pracovat s lidmi, kteří mají nesmírně odlišné hodnoty a chování.

Master in Finance v Madridu vyučuje jedinečná kombinace vůdců z oboru a nejlepších profesorů.

Základní údaje

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / ročně
 • Plán - konečný čas, ráno a odpoledne
 • Umístění - Madrid, Španělsko

Program Highlights

 • Získejte mezinárodně uznávanou certifikaci prostřednictvím ACCA
 • Fakulta se silnými zkušenostmi v oblasti financí
 • Firemní Návštěvy
 • Studenti ze 70 různých zemí
 • Exkluzivní přístup k finančním fórům a bankovním seminářům
 • Praktické znalosti platné v globální měřítku
 • Kariérní příležitosti s nejlepšími finančními společnostmi

Program Cíle

 1. Školení odborníků schopných používat modely, metody a nástroje finančního řízení
 2. Poskytněte strategický rámec pro posouzení a provádění různých mezinárodních finančních postupů
 3. Poskytněte studentům širokou a odbornou znalost všech oblastí mezinárodních financí
 4. Rozvíjet strategické chápání financí a schopnost zohlednit vztahy mezi finančními a dalšími oblastmi podnikání
 5. Vytvořte povědomí o rychle se měnícím a rozmanitém světě financí a výzvách, kterým čelí
 6. Zvyšte mezilidské a vedoucí schopnosti, abyste byli vysoce efektivní obchodní manažeři a vedoucí pracovníci

Proč GBSB GLOBAL?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne
 • Oficiální škola Microsoft Showcase
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a v Madridu se statusem počítačového testovacího centra ACCA
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA
 • Zaznamenáno jako jedna z nejlepších obchodních škol v Evropě od MYBS (Mind Your Own Business School)
 • Uznaný jako LEADER V GLOBÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ časopisem Newsweek
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti
 • ÚŘEDNÍ ČLEN Evropské rady pro vzdělávání v podnikání (ECBE)
 • Repetitivní vítěz soutěže o mezinárodní obchodní etiku, USA
 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 a více zemí a fakulty z 20 a více zemí
 • Zaměřte se na inovace Z učebních metod, učebních osnov a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí jsme všichni o inovaci a náročném status quo
 • Zaměstnatelnost a příležitosti pro rozvoj kariéry Praktické znalosti a dovednosti, kariérové ​​poradenství a individuální tréninkové kurzy

Pracovní příležitosti

Otevřete svět nových profesionálních příležitostí a budovat kariéru ve finančním sektoru s Master of Finance v Madridu.

ÚČETNICTVÍ

Účtovníci organizují a připravují účetní závěrku společnosti, zpracovávají finanční rozhodnutí a investice a radí vrcholovému vedení v oblasti finančního plánování a ochrany. Účetní musí být velmi zkušený v statistické analýze a musí být technicky zdatný a organizovaný.

AUDIT

Auditoři jsou zodpovědní za analýzu a schvalování zásadních účetních závěrek organizací. Auditoři musí být velmi podrobně orientováni a schopni chytit finanční chyby a musí mít pokročilé počítačové dovednosti. Tyto kariéry obvykle zahrnují cestování a komunikaci mezi firmami, takže jsou také nezbytné komunikační schopnosti.

VENTURNÍ KAPITÁL

Rizikové kapitalisté přezkoumají vznikající začínající podniky a využívají své finanční know-how k přidělování finančních prostředků podnikům, které předpovídají, že budou mít v budoucnu největší návratnost investic. Venture capitalists musí být schopni zvládat riziko a chránit se před ztrátou, protože míra selhání je v této oblasti vysoká.

FINANČNÍ FONDY

Profesionálové v podnikových financích jsou zodpovědní za ochranu, udržování a zvyšování finančního kapitálu používaného k provozování podniků všech stupnic. Jsou zodpovědné za to, že vybírají vypočítaná rizika s cílem dosáhnout maximální možné ziskovosti pro společnost. Jedná se o vysoce rizikové a vysoce odměňované pozice určené pro ty, kteří jsou přesvědčeni o rozhodovacích pravidlech a vyjednávačích.

KOMERČNÍ BANKOVÁNÍ

V oblasti komerčního bankovnictví existuje značná kariéra, od práce jako správci účtů až po účetní, manažery poboček a další. Funkce komerčního bankovnictví ve velkých národních bankách jsou skvělé pro ty, kteří se chtějí dlouhodobě připojit k organizaci a být prosazováni zevnitř, nebo by chtěli, aby se v průběhu času přestěhovali do různých měst.

INVESTIČNÍ BANKOVNICTVÍ

Investiční bankéři se zabývají vysoce rizikovými situacemi zahrnujícími obchodování s futures a vedením svých klientů v úsilí o řízení bohatství. Profesionálové zde musí být odborníci v oblasti rizik, jednání, komunikace a průmyslu.

Poslední aktualizace Srp 2017

Informace o škole

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Čtěte více

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně