Magistr V Oblasti Financí A Programu řízení rizik (FRIM) \ t

Všeobecné informace

Popis programu

Oficiální popis programu

Finance a řízení rizik (FRIM) \ t

Magisterský studijní program v oboru financí a řízení rizik (FRIM) nabízí náročné kurzy v oblasti řízení produktů a finančních portfolií, analýzy a řízení bankovních a finančních rizik a obecněji ekonomických rizik společnosti, řízení finančního řízení. analýzy a řízení pojistných rizik, kvantitativního financování a obchodování s akciemi a deriváty, globálního financování a geopolitiky.

Magisterský titul nabízí také mnoho pracovních příležitostí jako správcovských společností; orgány dohledu nad finančním systémem a finanční ratingové společnosti; technické kanceláře a programové kanceláře organizací a firem ve finančním systému; poradenství ve finanční a pojišťovací oblasti; řízení obchodních rizik a pojišťovacích procesů; řízení portfolia; Finanční analýzy; finanční řízení průmyslových a obchodních společností; obchodní konzultant; makléř a pojišťovací agent; bankovní operátor; soukromý bankéř; burzovní operátor.

Výuka je strukturována podle řady inovativních strategií a metodik, které kombinují: případové studie; týmová práce; ruční laboratorní sezení; simulované obchodní sezení; pojišťovací laboratoř; setkání s hosty významných finančních institucí.

Magisterský titul nabízí možnost dvojího studia se zahraničními univerzitami.

Mnozí absolventi pracují na promoce den. Průměrná doba hledání zaměstnání je čtyři měsíce.

Další informace naleznete na adrese:

href = "https://cdlm-frm.unipr.it/it

Poslední aktualizace Květen 2019

Informace o škole

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organisational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Méně
Altavilla Vicentina , Parma + 1 Více Méně