Oficiální popis programu

Finance a řízení rizik (FRIM) \ t

Magisterský studijní program v oboru financí a řízení rizik (FRIM) nabízí náročné kurzy v oblasti řízení produktů a finančních portfolií, analýzy a řízení bankovních a finančních rizik a obecněji ekonomických rizik společnosti, řízení finančního řízení. analýzy a řízení pojistných rizik, kvantitativního financování a obchodování s akciemi a deriváty, globálního financování a geopolitiky.

Magisterský titul nabízí také mnoho pracovních příležitostí jako správcovských společností; orgány dohledu nad finančním systémem a finanční ratingové společnosti; technické kanceláře a programové kanceláře organizací a firem ve finančním systému; poradenství ve finanční a pojišťovací oblasti; řízení obchodních rizik a pojišťovacích procesů; řízení portfolia; Finanční analýzy; finanční řízení průmyslových a obchodních společností; obchodní konzultant; makléř a pojišťovací agent; bankovní operátor; soukromý bankéř; burzovní operátor.

Výuka je strukturována podle řady inovativních strategií a metodik, které kombinují: případové studie; týmová práce; ruční laboratorní sezení; simulované obchodní sezení; pojišťovací laboratoř; setkání s hosty významných finančních institucí.

Magisterský titul nabízí možnost dvojího studia se zahraničními univerzitami.

Mnozí absolventi pracují na promoce den. Průměrná doba hledání zaměstnání je čtyři měsíce.

Další informace naleznete na adrese:

href = "https://cdlm-frm.unipr.it/it

Program se vyučuje na:
  • Italština

Zobraz 18 více kurzů z University of Parma »

Poslední aktualizace Květen 7, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date