Magistr v oblasti účetnictví a kalkulace ve zpracovatelském sektoru

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v účetnictví a výpočet ve zpracovatelském sektoru

Studenti byli v roce 1999 přijat na specializaci pro evidenci a výpočet hlavního oddělení (na plný úvazek). Vstup na částečný úvazek oddělení začala od roku 2002. Studenti byli přijati na částečný úvazek ústavu v 2013-2014 let.

Integrace Ázerbájdžánské republiky na mezinárodní ekonomiku a silný ekonomický potenciál naší země potřebuje silnou vědecko-potenciál pro účetnictví a výpočetní specialita. To vyžaduje systém evidence naší země znamenat s mezinárodním systému evidence. V tomto ohledu, příprava pro mistra Nakhchivan State University má zvláštní místo.

Od roku 2012 je specialita účetnictví a kalkulace v oddělení Master byl jmenován specialitu účetnictví a kalkulace v hlavním oddělení.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nakhchivan State University occupies a special place among other universities in Azerbaijan. The university campus of 108 hectares area includes modern teaching buildings with all kinds of facilities ... Čtěte více

Nakhchivan State University occupies a special place among other universities in Azerbaijan. The university campus of 108 hectares area includes modern teaching buildings with all kinds of facilities. The electronic rooms, labs, internet centers, and an electronic library, equipped with modern information technologies at the university serve teaching staff and students. WI –Fi wireless internet system is available in the whole area of university. Méně