Magistr v marketingu, managementu, komunikace a média

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

18-měsíční titul magistra v oboru marketingu, managementu, komunikačních a mediálních připravuje studenty pro pracovní příležitosti v různých oblastech po celém světě.

V dnešním vyvíjejícím trhu, inovace komunikační strategie jsou nezbytně nutné k posílení individuální a národní rozvoj. S pokračující globalizace, současné ekonomické prostředí čelí mnoha výzvám, včetně měnící se struktury spotřeby, rostoucí konkurenci, udržení talentů, řazení mediálních platforem, transformuje trendy v digitálním věku a socio-kulturních otázkách. Jako výsledek, obchodní firmy a vládní subjekty vyžadovat jejich produkty a služby, které mají být hluboce spojena s komunikací a společenských změn.

Tento kurz umožní studentům rozvíjet komunikační, značka, mediální a strategie řízení, jakož i vyhodnotit jejich používání správných metodik. Tento soudržný multidisciplinární program zahrnuje nejrůznější témata zásadní pro budoucí kariéru našeho studenta jako klíčových vlivných osobností. Studenti zlepší rozhodovací schopnosti, jak se učí, jak identifikovat nové segmenty trhu, rozvíjet obsah pro různé formáty médií, vytvořit výraznou positioningu značky, návrh personální politiky a řídit lidské aktiva a komunikačních strategií, jakož i použití údajů k řemeslu přesvědčivé zpráv a hladce zvládnout kritické situace PR.

Naše fakulta se skládá z významných profesorů a lektorů z Paris-Sorbonne a CELSA Graduate School of sdělení, kteří dosáhli celosvětového uznání a poskytovat důkladné znalosti o marketingu, managementu, komunikace a média.

Mezinárodní uznání

Univerzita Paříž IV Abu Dhabi poskytuje kombinovanou zkušenost ze tří celosvětově renomovaných francouzských univerzitách včetně Paris-Sorbonně v Paříži-Descartes University a Univerzita Paříž VI. Toto bohaté dědictví společného dokonalosti je nyní k dispozici v Abu Dhabi v rámci ministerstva školství a je uznávána po celém světě.

Unikátní příslušnost k CELSA Graduate School of Komunikace

Byla založena v roce 1957 a připojí se k Paris-Sorbonne University, tato vysoká škola se zaměřuje na informační a komunikační vědy. CELSA trénuje špičkové odborníky pro firmy zapojené do komunikace, marketingu a reklamě, vedení médií a žurnalistiky. Jedinečný vztah mezi Univerzita Paříž IV a CELSA zajišťuje, že naši studenti jsou v čele vývoje v těchto oblastech a jsou dobře umístěné na kariéru na globální úrovni.


Chcete-li si prohlédnout brožuru, klikněte sem

Poslední aktualizace Čvc 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Čtěte více

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Méně