Magistr v hydrogeologii a geotermální

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr v hydrogeologie a geotermální

Špičková věda a vysoká kvalita výuky

Mezinárodně uznávané a akreditované Švýcarské konfederace, Centra pro hydrogeologie a geotermální (CHYN) pracovníci se skládá z asi 50 osob a je vybavena state-of-the-art zařízení pro špičkovou vědu a vysoké kvalitě výuky. Výzkumná témata CHYN zaměřit na podzemní vody a energetických zdrojů, se zvláštním důrazem na základních a aplikovaných aspektech operační hydrogeologie, hydro- dynamiky, hydrochemie, geochemie, geotermální, geostatistiky a matematického modelování.

Jedinečná příležitost trénink

Směřování k udržitelnému využívání podpovrchové vody a energetických zdrojů je velkou výzvou pro naši společnost a pro geoscientists zvláště. Toto magisterské studium, jedinečné ve Švýcarsku, nabízí kompletní úvod do současných vědeckých přístupů k řešení tohoto problému. Navržený CHYN školený personál, program poskytuje komplexní hydrogeologické výcvik, který pokrývá příslušnou fyzikální, chemické, biologické a tepelné procesy, stejně jako klíčové pole vyšetřovacích technik. Intenzivní výuka v průběhu tří semestrů poskytuje studentům jádra znalostí a specifických dovedností v hydrogeologii a geotermální. Čtvrtý semestr je věnován individuálním výzkumném projektu mají být provedeny interně nebo ve spolupráci s externími partnery.

zvláštní síly

Technické dovednosti spojené s podzemní vyhledávání a abstrakci, stejně jako k rezervoáru charakterizaci a ochrany jsou důležitou součástí programu. Zvláštní důraz je kladen na procesy kontaminace podzemních vod a problematiky sanačních a vyhledávání a využívání geotermálních zdrojů při nízkých, středních a vysokých hloubek.

Titul uděluje

Magistr v hydrogeologie a geotermální

Kredity

120 ECTS, 4 semestry

Kariérní možnosti

  • Podzemní inženýrské a poradenské společnosti
  • Významní dodavatelé vody a energie
  • Orgány veřejné správy
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from a ... Čtěte více

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from abroad), it provides high quality teaching and support. Bachelor and Master degrees are compatible with most other European universities and are in line with society’s expectations in a variety of innovative and cutting-edge fields. Méně