Magistr v historii

Všeobecné informace

30 dostupných umístění

Popis programu

Historie je široký předmět s co nabídnout. S takovým expanzivní výhradou základny pokrýt, historie je jedním z nejvíce inkluzivní témat. Naše partnerské univerzity poskytují historie kurzů, které pokrývají rozsah kultur, kolikrát období, a regiony, které nabízejí některé z nejlepších britských historických programů a odborných znalostí, která vám umožní získat co nejlepší znalosti v jakémkoli oboru, kterou si vyberete.

Studium historie je nejen studovat lidskou expanzi, ale kulturní expanzi, stejně. Jak naše partnerské univerzity nabízejí nepřeberné množství historických oborů, jste schopni skutečně studovat rozmanitost světa na to nejlepší: od kulturních studií, jako jsou dějiny umění, vojenských a válečných studií, a muzejních studií, aby bylo období historie založené na bázi středověký, renesance, nebo moderní doba. Takové širší regionální historická studijní programy jsou nabízeny, jako je, ale není omezen na evropských dějin, afrických studií, egyptologie, irské historie, skandinávské historii, a dokonce i americká studia. Historie sama o sobě zahrnuje celou naši minulost a naše partnerské univerzity se snaží zkoumat a studovat že minulost s expanzivní znalosti a kvalifikované výzkumu.

Vysokoškolák programy mohou často dokonce najít kombinace kurzy ve spojení s historií studií. Běžné kombinované kurzy patří historii firmy i domácnosti, historii a angličtinu, dějepis a politika, historie a antropologie, historie a psychologie a historie a ekonomie. Přijímací řízení se bude lišit od univerzity k univerzitě, ale budou očekávat AP výsledky v příslušných předmětech, jako jsou USA historie, světové historie a americkou vládou.

Postgraduální přijetí se také liší od univerzity k univerzitě, a v závislosti na specializaci předmětu, budou očekávat, že určité zázemí ve zvoleném tématu. I když nemusíte nutně potřebují titul v historii nebo zvolené specializace, která má na pozadí s příslušnými zájmy bude užitečné v procesu přijímacího řízení.

Zájem o studium historie na jednom z našich partnerských univerzit? Podívejte se na to, kdo nabízí historie: University of Aberdeen, University of Stirling, University of Strathclyde, Glasgow, Aberystwyth University, Swansea University, Bournemouth University, Durham University, University of East Anglia, University of Essex, University of Exeter, University of Hertfordshire, University of Kent, Lancaster University, University of Leeds, University of Leicester, University of Lincoln, University of Liverpool, Newcastle University, University of Nottingham, Oxford Brookes University, University of Reading, University of Sheffield, University of Southampton, univerzita Winchester, University of York, Brunel University, Kings College London, Kingston University, Queen Mary, University of London, Roehampton University, Royal Holloway University of London.

Poslední aktualizace Bře 2017

Informace o škole

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach ... Čtěte více

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach to student recruitment is inspired by the first-hand experiences of international study, educational research and career mentoring that the Across The Pond founders and wider team have had. Méně
Aberdeen , Belfast , Brighton , Canterbury , Cardiff , Chester , Cirencester , Colchester , Edinburgh , Epsom , Exeter , Falmouth , Farnham , Glasgow , Guildford , Huddersfield , Leeds , Leicester , Lincoln , Liverpool , Londýn , Loughborough , Manchester , Newcastle upon Tyne , Norwich , Nottingham , Oxford , Čtení , Rochester , Sheffield + 29 Více Méně