Konkurence je zintenzivnění na globálních trzích. Aby přežil, soukromé společnosti i veřejné organizace, musí inovovat výrobní a obchodní procesy, jakož i produkty a služby, aby bylo možné poskytnout zákazníkům a zúčastněným stranám s řešeními vysoké kvality v costefficient a udržitelným způsobem. Zároveň, musí zajistit rentabilní a konkurenceschopné podnikání. Magisterský studijní program v globálních systémů designu vám umožní zvládnout moderní den podnikání a organizační složitosti. Naučíte se, jak analyzovat a modelovat specifické obchodní procesy a systémy. Ty budou vyškoleni k vývoji inovativních na produkty, na služby, a proces konstrukčních řešení a simulovat jejich provozní výkonnost a dělat studie nákladů a přínosů z jejich obchodní dopad.

Inženýrské a přístup k podnikání

Magisterský studijní program v globálních systémů design je založen na předpokladu, že pole, jako je plánování pracovních procesů, zaměření na zákazníka, zajištění kvality, řízení výroby a využití zdrojů, vše lze řešit z moderního výrobního postupu bez ohledu na odvětví; přístup je použitelný pro práci v celé řadě oblastí, například výroby, přepravy a servisu - jak na národní i mezinárodní úrovni.

Program se vyznačuje kombinací inženýrských a obchodních přístupy; budete pracovat s aplikací inovativních informačních technologií pro modelování, simulace a studie nákladů a přínosů z výrobních systémů, obchodních procesů a souvisejících produktů a služeb. Takové moderní nástroje hrají důležitou roli při zlepšování podnikatelského a lepší využití zdrojů v dnešním konkurenčním prostředí.

Program zpochybňuje znalosti odvětvích specifické jste získali během svého bakalářského programu. Během magisterského programu v Global Systems Design, budete rozvíjet a rozšiřovat své znalosti v rámci produktového designu, zvýšení efektivity a inovace pracovních procesů a -systems. Tak, program vám umožní analyzovat, plánovat a vyhodnocovat mezinárodní obchod a problémy související produkce z více než jednoho pohledu. Také, program vám dává formální kvalifikaci odpovídající kompetence známé v průmyslu jako "Zeleného pásu" a "Black Belt" v rámci Lean, Six Sigma a zlepšování procesů.

RATED for Excellence

Aalborg University je hodnocen za vynikající výsledky v QS-žebříčku systému. Aalborg University získal pět hvězdiček, které potvrzují pozici světové univerzity založené na nejmodernějších zařízeních a mezinárodně uznávaného výzkumu a pedagogické fakulty. V inženýrství a technologie, Aalborg University řadí jako číslo 79 na světě v QS-systému. Stejně tak v Šanghaji Hodnocení systému, technické a technologické programy Aalborg univerzita je se zařadil mezi 100 nejlepších na světě.

PROBLÉM založené učení (PBL)

Aalborg University je známý pro své problémové učení založené, kde pracujete v týmu na velké písemné práce často spolupracuje s průmyslovým partnerem. Tato metoda studie je také nazýván "Aalborg Model pro Problem Based Learning". Metoda je vysoce uznávána v mezinárodním měřítku, a univerzita je hostitel pro úspěšné UNESCO židli v Problem Based Learning v Engineering vzdělávání a Centra pro PBL a udržitelný rozvoj schválenou UNESCO.

Problém na základě projektové práce na Aalborg University vám nabízí jedinečnou příležitost získat nové znalosti a dovednosti na vysoké akademické úrovni nezávislým způsobem. Dostanete se aplikovat teorii do praxe při práci na řešení problémů reálného života, a bude vám dobře-připravený pro vaši budoucí kariéru.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Aalborg University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
Zdarma
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date