Magistr v Evropské správu a řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Cílem magisterského programu je poskytnout hlubší pochopení administrativních, právních a sociálních struktur, včetně jejich metod, politice, ekonomice a kultuře členských států Evropské unie a evropských institucí v souvislosti s postupující evropskou integraci.

Tento program vám dává odbornou, metodickou, osobní i společenské klíčových kvalifikací, které vás hodí pro Evropu. Vaše komunikace, právní, ekonomické a organizační dovednosti vám umožní podílet se kvalifikovaně v postupném evropské integrace.

Kdo je cílovou skupinou magisterského programu?

Cílovou skupinou magisterského programu "evropského správního řízení" jsou absolventi zejména institut pro veřejnou správu nebo z oblasti práva, ekonomie a společenských věd, - Chcete-li nárok na kariéru vztahující se k Evropě, - K, kariéru začít s evropskými orientačních bodů v obcích usilovat o stavu, federální ministerstva nebo evropských správních orgánů s možností přístupu k vyšší veřejné správě, nevládní organizace nebo odvětví.

Jaké jsou požadavky na přijetí?

Podmínkou pro přijetí je první stupeň na (technických) školy nebo univerzity ve výši nejméně 180 kreditů. Je může být detekována vysoká škola s nadprůměrnými výsledky ve studiu výše uvedených oblastech.

Vzhledem k tomu je zapotřebí některé z přednášek v angličtině a dobrá pracovní znalost angličtiny.

Souhrn čtyř semestrů

Obsah programu jsou rozděleny do jednotlivých semestrů a vysokých škol a modulární.

. 1 Semestr: University of Ludwigsburg (začátek října - konec ledna) 2. Semestr: University Kehl (early-konci března července) 3. Semestr: stáž (začátek září - konec února) 4. Semestr: Volitelné Hochschule Kehl nebo Ludwigsburg (early-konci března července)

Studijní obsah

Moduly v hlavním programu jsou orientovány obsah na centrální otázky, která europe specifické znalosti a dovednosti pro výkon jsou potřebné Evropa všeobecný pozice.

V prvním semestru na univerzitě v Ludwigsburgu se bude konat následující moduly:

1

Ve druhém semestru na univerzitě v Kehlu, tyto moduly jsou k dispozici:

2

Tyto moduly jsou povinné kurzy. Zkoušky na moduly jsou většinou po dokončení modulů konat na konci semestru.

Deprese v volitelného předmětu

S modulem 9 (volitelný předmět) budete mít příležitost k prohloubení konkrétních aspektů a problémy v odborném oblasti a specializovat se vyznačuje. Tento modul je společný modul ze dvou univerzit Kehl a Ludwigsburg.

Během Ludwigsburg semestr volitelných z těchto oblastí jsou v závislosti na dostupnosti a poptávce:

3

Zaměření přes diplomové práce

Diplomová práce představuje dobrou příležitost se specializovat v jedné oblasti. Pro Diplomová práce studentů, kompletní čtvrtý semestr k dispozici. Student si volí sami - po konzultaci s příslušným zkoušejícím - téma z. Tyto předměty mohou být vyvinuty z obsahu kurzu, ale iz praxe. Témata sahají právní, evropské politiky nebo ekonomických otázek než práce v oblasti rozvojové spolupráce k pojednání na téma interkulturní kompetence.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Applied Sciences Ludwigsburg specialises in the education of management in public administration. The approximately 2500 students of the university are taught by a number of professo ... Čtěte více

The University of Applied Sciences Ludwigsburg specialises in the education of management in public administration. The approximately 2500 students of the university are taught by a number of professors and lecturers. Méně