Staňte se digitálním trenérem ovládáním dovedností v oblasti strategie digitálního marketingu a marketingového plánování, UX, marketingu obsahu, příchozího marketingu, e-mailového marketingu, optimalizace vyhledávacích strojů (SEO), marketingu vyhledávacích strojů (SEM), generování potenciálních zákazníků, sociálních médií, elektronického obchodování , online reputace a affiliate marketing.

Počáteční datum Doba trvání Studijní možnosti Výuka Úspěšně teď Průměrná mzda
15. ledna 2020 12-18 měsíců Nomad nebo online 5 400 $ 15% příjem na dva roky
nebo $ 18k předem
Plaťte, pouze pokud získáte práci 70 000 USD - 110 000 USD

Magisterský studijní program se zaměřením na zaměstnatelnost

Master of Digital Marketing je navržen tak, aby vám pomohl rozvinout pokročilé porozumění základním konceptům, na nichž je založen digitální marketing a prodej. Kromě osvojení praktických dovedností potřebných k implementaci a správě efektivních strategií digitálního marketingu budete také rozvíjet kritické odborné znalosti prostřednictvím výzkumu a vývoje vašeho projektu diplomové práce. Tento proces potvrzuje pedagogickou pedagogiku v programu - se strukturovanými výsledky učení a vhodnými obsahovými a hodnotícími kritérii.

Tato magisterská kvalifikace posílí váš stav jako poptávaného vlivného digitálního specialisty. Po dokončení programu budete moci využít své digitální znalosti k navigaci v jakékoli výzvě své kariéry.

Studenti absolvují 10 kurzů po dobu 1 roku. Kromě základních kurzů nabízí Contech i bezúvěrný osobní rozvoj

Budete se aktivně účastnit Praktických programů, kde budete mít možnost využít své dovednosti při řešení náročných problémů se skutečnými daty sdílenými od sponzorských organizací. Cvičení trvá sedm měsíců a vrcholí zprávou na úrovni exekutivy a prezentací zaměstnavatelské organizaci.

122280_MSDM.png

Proces aplikace

Krok 1 Aplikace

Vyplňte formulář žádosti. Trvá to jen pár minut.

 • Bakalářský titul Business Administration Nebo jakýkoli bakalářský titul se 2 roky praxe v oboru Business Administration nebo Management.
 • Životopis nebo propojený účet.
 • IELTS 6,0 nebo TOEFL 550 / Důkaz o tom, že dříve studovali v angličtině po dobu nejméně tří let.

Krok 2 Výběr

Naše akademická rada vaši přihlášku zkontroluje a budete vyzváni k předložení podkladů. Můžete být také vyzváni k pohovoru pro konečné rozhodnutí.

Krok 3 Registrace

Po výběru můžete dokončit proces přihlášky zaplacením přihlášky a školného a podepsat smlouvu o zápisu.

2 způsoby, jak studovat

Světové turné Nomad

122569_NomadWorldTour.png

Studenti Contech Nomad využívají bydlení a učení ve čtyřech různých světových městech, San Francisco, New York, Berlín

Studenti Contech Nomad využívají:

 • Zkušenosti různých kultur
 • Setkání s místními zaměstnavateli
 • Vytvořte celoživotní pouto se svými spolužáky
 • Přizpůsobení nomádského životního stylu

Online Vyberte si město

122570_OnlineOption.png

Pro studenty na částečný úvazek jsou studentům Contech nabízeny 9 měsíců online studia a 3 měsíce studia ve vašem výběru města. Dodání programu je strukturováno online, takže obvykle musíte navštěvovat přednášky o čtyřech večerech týdně a víkendové workshopy ve formátu online výuky, seminářů, mentorů 1-1 a skupinových případových studií.

hand, commercial, science and technology4832970 / Pixabay

Vaše dovednost v oblasti digitálního marketingu

Získejte sadu dovedností, kterou průmysl hledá:

 • Placené odborné znalosti v oblasti sociálních médií
 • Prodejní dovednosti
 • Specifické znalosti marketingového kanálu
 • Schopnost objektivně myslet
 • Schopnost provádět a analyzovat odkapávací marketingové kampaně
 • Kombinace kreativity a analytických schopností
 • Dobré kopírovací a vizuální schopnosti vyprávění
 • Příjemná osobnost
 • Vlastní propagace důvtipná
 • Pochopení stručnosti
 • Schopnost analyzovat kvantifikovatelné metriky
 • Poslechové dovednosti
 • hbitost
 • Základní designové dovednosti

Digitální marketing se stal nezbytnou součástí marketingového řízení prakticky každé společnosti v každém odvětví. Online Master v digitálním marketingu si klade za cíl vzdělávat studenty a zajistit, aby byli připraveni na výzvy moderní digitálně transformované mezinárodní ekonomiky, která vyžaduje multitaskingové dovednosti, schopnost rychle se učit a přizpůsobovat se, flexibilita a konektivita.

Master of Digital Marketing poskytuje studentům dovednosti potřebné v oboru digitálního marketingu a učí je řídit integrovaný systém různých komunikačních kanálů, platforem, nástrojů a modelů digitálního marketingu na různých mezinárodních trzích. Master of Digital Marketing pomáhá studentům objevit dynamické a komplexní oblasti digitálního marketingu a poskytuje teoretické i praktické znalosti.

Hlavními oblastmi, kterých se program týká, je správa webových stránek, UX, e-mailový marketing, digitální marketingová strategie a marketingové plánování, optimalizace pro vyhledávače (SEO), marketing obsahu, webové semináře, affiliate marketing, sociální média a elektronický obchod.

Absolventi Master of Digital Marketing budou schopni pracovat s různými elektronickými zařízeními na různých mezinárodních trzích. Získají analytické dovednosti a vysokou úroveň odborných znalostí v oblasti analýzy velkých dat, komunikačních dovedností a kulturní inteligence, podnikatelského ducha a inovativního řešení problémů a pokročilých manažerských a vůdčích dovedností. Studenti online magisterského studia digitálního marketingu studují koncepty a strategie digitálního marketingu a elektronického obchodování a využívají technologie prostřednictvím seminářů, případových studií a praktických simulací. Studenti magisterského studia digitálního marketingu prochází životním zážitkem na osobní i profesionální úrovni a vstupují do světa inovací a nových profesních příležitostí v mezinárodním prostředí digitálního marketingu. Učit se z nejmodernějších digitálních aplikací, které máme k dispozici na online kampusu, navazování kontaktů s profesionály v oboru a projekty digitálního marketingu v reálném světě pomáhají studentům rozvíjet jejich dovednosti.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Contemporary Technology University »

Poslední aktualizace Říjen 13, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu, Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Led 15, 2020
Duration
12 - 18 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
5,400 USD
5 400 $ 11% příjem po dobu tří let nebo 18 000 $ předem.
Deadline
Pro 15, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 15, 2020
End Date
Pro 2020
Termín odevzdání přihlášek
Pro 15, 2019

Led 15, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Pro 15, 2019
End Date
Pro 2020