mistr v žurnalistice v Buenos Aires, Argentina

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Magistr žurnalistiky v Buenos Aires, Argentina

V Mente Argentina Magisterský program v žurnalistiky je určen pro studenty z celého světa, kteří nejen chtějí získat magisterský žurnalistiky, ale i pro ty, kteří hledají mimořádnou vzdělávací zkušenosti v Buenos Aires, Argentina.


Mente Argentinský Žurnalistika Program se zaměřuje na prosazování schopnost žáků hlásit pomocí písemné a on-line médií. Studenti také studovat oblasti související s žurnalistice, například, týmová práce, řízení a využívání technologií v médiích.


Náš program je 12 měsíců. Během této doby studenti se budou učit a účastnit se seminářů dané místně a mezinárodně uznávaných novinářů, stejně jako tiskové konference o politice, kultuře, hospodářství a sportu.Kromě toho budou studenti dělat stáž v jedné z nejvýznamnějších novin v Argentině, vytvořit komplexní portfolio a dokončit závěrečnou práci.MA magisterského studia žurnalistiky: HOST UNIVERSITY & AKREDITACE

Mente Argentina Žurnalistika Program Vám nabízí nejvyšší kvalitu vzdělání na jedné z nejprestižnějších univerzit v Argentině ve spojení s nejdůležitější novin v Argentině.


Mente Argentina Master in Journalism Program je určen pro studenty, kteří chtějí zapsat do intenzivní program, který kombinuje akademické a stáž, která bude poskytovat reálného světa pracovní zkušenosti. Program je otevřen pro absolventy vysokých škol s titulem v jakékoli vysokoškoláka dur, kteří chtějí rozvíjet dovednosti potřebné komunikovat v různých žurnalistických médií.Hlavním cílem programu je vytvořit novinářům s praktickými schopnostmi, hluboké porozumění akademických teorií okolních žurnalistiku, stejně jako technologie, které jsou nezbytné pro úspěch v dnešním mediálním trhu.

&nbsp

Magisterský program změní studenta, v průběhu dvanácti měsíců, od škola pro nadané a schopné novináře věnované profesních standardů.Mente ARGENTINA magisterský titul v oboru žurnalistika: Akademici


Magisterský program se skládá ze 3 hlavních fází:


-Novinářská Psaní: V průběhu tří měsíců se studenti seznámí se základy zpravodajství a různých novinářských žánrů a stylů s důrazem na výrobu předmětů.Studenti budou posouzeny různé styly tvoří texty začínající cvičení v kabelovém písemně, aby se stala zdatní v psaní novinových článků ve své nejčistší podobě. Metodika programu bude zahrnovat i použití workshopů založený na výrobu předmětů, které budou analyzovány a opravit profesor na zlepšení psaní studentů schopnosti. Kromě toho budou studenti navštěvovat tiskové konference a semináře a dokončit stáž. Stáž je tři měsíce dlouhá a zaměří se na rozvoj a zlepšení písemného projevu, stejně jako rozšíření schopnosti studentů analyzovat a kriticky myslet.


-Noviny Sekce: Během druhého trimestru, budou studenti pracovat s editory určitých částí novinách za účelem získání odborné znalosti na toto téma, navrhování a úpravy, a specifika jejich pokrytí.Studenti budou využívat dovednosti, které vytvořené v předchozím čtvrtletí, aby účinně dělat poznámky pro psaní článku. V této fázi studenti také vzít tříd na investigativní žurnalistiky, aby se začít pracovat na jejich práce, která bude hotová na konci programu.


-Střih: Během posledních měsíců roku, bude ve třídě skutečně stal redakci. Vše, co studenti dozvěděli a pracoval na více než předchozí trimestru bude mít v editačním procesu. Studenti budou mít na roli tvůrců a editorů a začne začlenit grafických médií do určitých částí. Tato intenzivní poslední trimestr bude připravovat studenty pro konečné fázi jejich magisterského programu, stáže s psaním novin personál, který se bude konat v lednu a únoru.


Mente ARGENTINA magisterského studia žurnalistiky: Podmínky přijímacího řízení

&nbsp

• Mente ARGENTINA ONLINE PŘIHLÁŠKA

• magisterský titul v oboru žurnalistiky KOMPLETNÍ ŽÁDOSTI

• stupeň BACHELLOR'S nebo ekvivalentní

• dva doporučující dopisy

• PRAXE & týmová práce DOVEDNOSTI

• prohlášení o účelu. Toto prohlášení by mělo Detail vaše důvody pro použití s ​​programem a nastínit své akademické a kulturní cíle pro program. Mělo by to být na půl stránky, na jednu stránku A4 na délku.

• RESUME - životopis.By měl popisovat své vzdělání pozadí, pracovní zkušenosti, a dovedností.


Mente ARGENTINA magisterského studia žurnalistiky: KALENDÁŘ & HARMONOGRAM


Magisterské studium žurnalistiky začíná jednou za rok v dubnu a třídy jsou uvedeny 4 krát týdně od úterý do pátku, 4,5 hodiny denně.


Další data zahájení: duben 2013 / dubna 2014.CO JE ZAHRNUTO V Mente ARGENTINA PROGRAMU žurnalistika MA?


• Master titul v žurnalistika Full Školné a zápisu

• zajištěny číslem Vstupné

• Sdílená Apartmán Ubytování (Soukromý pokoj) v exkluzivní oblasti Palermo, Barrio Norte nebo Recoleta.

• Letiště Pick Up

• Letiště Drop Off

• Oficiální Přepisy a certifikáty

• Vítejte Orientace

• Mente Argentina Vítejte Kit (vizitka, zasvěcených 's průvodce městem, mapy a další)

• Plný přístup k Mente Argentina Tours & aktivity

• Mente Argentina slevová karta

• Mobilní telefon

• Konverzace Exchange Partner - Jazyk Exchange Passes

• Tango lekce

• Health Club Členství: Free Gym členství v ceně

• Mente Argentina On-site pomoc a podpůrné služby 24/7


Termíny start programu: duben 2013

Jazyk výuky: španělština

Level: Graduate Titul

Poslední aktualizace Bře 2013

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

By choosing Mente Argentina, you’ve got a true local partner for a positive and rewarding experience in Buenos Aires, Argentina.

By choosing Mente Argentina, you’ve got a true local partner for a positive and rewarding experience in Buenos Aires, Argentina. Méně
Buenos Aires , Buenos Aires + 1 Více Méně