Magistr v řízení podniku

Všeobecné informace

Popis programu

Vedení MSc Business

Tento MSc vám umožní soustředit výhradně na všeobecné obchodní nebo vyberte moduly, které umožňují zaměření na víno, jídlo, koňovitých, zemědělství, udržitelnost nebo mezinárodního obchodu do příslušného kontextu své studium v ​​daném odvětví podle svého výběru. To nabízí příležitost pro ty, kteří by chtěli pracovat v této oblasti studovat marketing, finance, ekonomie, řízení lidí a strategické problémy, s nimiž se potýkají podniky, a to jak ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni.

Kdo je kurz určen?

Budou přijímány přihlášky z těch s bakalářský titul, kteří chtějí získat magisterský titul v oboru řízení podniků. Kurz je navržen tak, aby absolventi z nejrůznějších prostředí a oborů, a je dobře hodí pro mezinárodní i studenty ve Velké Británii. Na konci MSc, budete moci vzít roli managementu v rámci venkovských podniků, nebo alternativně rozvíjet svou kariéru v obecném řízení podniku.

MSc lze studovat na částečný úvazek po dobu dvou, tří nebo čtyř let. Jste schopni vybrat vzorek, po konzultaci s programem Manager, který vám nejlépe vyhovuje.

O závodu

Osm učil moduly přejet dvě funkční období od října do května. Disertační práce je pak provedeno, který je za normálních okolností předložena do 1. dubna následujícího roku.

Upozorňujeme, že všechny naše studijních oborů zahájena na konci září každého roku.

Vstupní požadavky

  • Normální požadavek na minimální vstupní bude míra vyznamenání na horní druhé úrovně nebo ekvivalentní akademická kvalifikace ze srovnatelné mezinárodní instituce.
  • Starší uchazeči s významnou odpovídající praxe a nižších akademických kvalifikací může být také považována za vstup, po osobním pohovoru s manažerem kurzu.
  • Pokud vaším rodným jazykem není angličtina, budeme akceptovat mezinárodní anglické jazykové zkoušky (IELTS) s minimálním skóre 6,5 průměru s žádným prvkem pod 5,5.
  • Máte-li další kvalifikaci, včetně zámořských cen a alternativních angličtiny kvalifikací, doporučujeme kontaktovat vstupné diskutovat o vhodnosti svého přiznání k zápisu do kurzu.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our ... Čtěte více

Established in 1845, we are recognised nationally and internationally as a leader in the delivery of education, research and consultancy, in and relating to, agriculture and the rural environment. Our Heritage The Royal Agricultural College (RAC), now the Royal Agricultural University (RAU), is the oldest agricultural college in the English speaking world and has been at the forefront of agricultural education since 1845. Our historic campus in the Cotswold countryside provides a stimulating and unique learning environment. Méně