Magistr v účetnictví

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Trh a institucionální síly vedly k významným změnám ve světě podnikání a účetnictví. Akademické instituce hrají zvláštní roli při zajišťování toho, aby jednotlivci vstupující do povolání měli základní základ znalostí a dovedností, které jsou nezbytné pro uspokojení měnících se požadavků trhu. Jsme odhodláni plnit tuto roli.


Dokončení absolventského titulu je důležitým pověřením pro nastartování kariéry v podnikání a kvalita tohoto vzdělávání je důležitou složkou k dosažení úspěchu. Proto je důležité vybrat program, který vám pomůže připravit se na úspěch v profesi, která slibuje, že bude dynamická a náročná. Jsme přesvědčeni, že náš program udělá právě to.


Náš program MS v účetnictví:

  • Je jednou ze čtyř v Nové Anglii, která je plně akreditována asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
  • Studium na plný úvazek během dvou let. Poskytnout flexibilitu k získání titulu při držení pozice na plný úvazek
  • Splňuje vzdělávací požadavky na zkoušku CPA v Massachusetts
  • Nabídne vysoce relevantní učební plán vyučovaný vynikající fakultou
  • Má výjimečný záznam o umístění ve veřejném účetnictví
  • Nabízí vynikající kvalitu za velmi přijatelné ceny


Zveme vás ke srovnání s dalšími významnými univerzitami - naší fakultou, učebním plánem, záznamem o umístění a naší sítí absolventů a přátel v profesi - což vše se promítá do Vašich příležitostí jako absolvent programu. Vše za cenu, která je více než konkurenční. Jsme přesvědčeni, že budete spokojeni s tím, co o nás objevíte.

Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

Vítejte ve škole Isenberg of Management. Pokud jste student Vzhledem k našemu programu, objevíte vzrušující osnovy, která kombinuje základy podnikání s důrazem na inovaci, interdisciplinární studijní ... Čtěte více

Vítejte ve škole Isenberg of Management. Pokud jste student Vzhledem k našemu programu, objevíte vzrušující osnovy, která kombinuje základy podnikání s důrazem na inovaci, interdisciplinární studijní a sociální odpovědnost. Jako student školy Isenberg, budete zařazeni do společenství s rozšířenou síť absolventů 32.000 obchodní profesionály. Naši absolventi mají rostoucí dopad na podnikání a společnost, ale také slouží jako příkladné vzory a budoucí zaměstnavatelé našich studentů. Ve stejné době, Isenberg absolventy školy nám poskytují důležité finanční podporu, která posiluje konkurenceschopnost našich národních programů. Škola Isenberg vás připraví na vedení a řízení inovací ve stále globální ekonomice. Naučíte se myslet víc inovačně o výrobních, obchodních služeb a podnikových procesů. A budete mít možnost zažít globální ekonomiky z první ruky když naše vlastní mezinárodní studie kurzy, které kombinují koncentrované třídě pracovat s dvoutýdenní návštěvy Itálie, Čína, Dánsko, Brazílie a dalších čtyř destinací. Škola Isenberg na prvním místě u veřejných vysokých škol na severovýchodě a 58. celonárodně v aktuálním vydání časopisu Business Week ročního průzkumu, nejlepší bakalářské Obchodní školy. Naše stále více selektivní bakalářského programu, letošní prváci se vstupem na střední škole v průměru 3,65 stupně místa, SAT skóre 1171, nabízí specializace v oblasti účetnictví, finance, management, marketing a řízení provozu. Kromě toho, studenti i velké v našich dvou specializovaných speciality průmysl sportu řízení a pohostinství a cestovním ruchu řízení. Náš denní program MBA obytné také získal rostoucí rozdíl. V US News and World Report aktuální průzkum, nejlepších amerických vysokých škol, jsme na prvním místě mezi našimi protějšky MBA na veřejných vysokých škol a univerzit na severovýchodě a 58. národní úrovni. A v roce 2007 vydání Best Princeton Review obchodní školy, náš program MBA získal první desítce žebříčku národních ve čtyřech z jedenácti strategických kategorií. V oblasti programů MBA 282, škola Isenberg pořadí: 2. místo v celkově nejlepší akademické zkušenosti 4. místo v nejlepší profesory 5. V největší příležitost pro ženy 10. za těch nejnáročnějších se dostat do Ve škole Isenberg managementu, náš závazek podnikového vzdělávání zahrnuje i přípravu business pedagogové sami: Absolventi našich Ph.D. program, nejstarší obchodní činností na veřejné školy vyššího vzdělání v Nové Anglii, mají schopnosti pozice na více než sto škol a univerzit. Méně
Amherst , Pittsfield , Westborough + 2 Více Méně