Magistr přírodních a aplikovaných věd

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr přírodních a aplikovaných věd

Proč usilovat o titul MNAS v Missouri státě?

 • Vyberte dvě oblasti důrazu přizpůsobit svůj program studia. Každý důraz oblast vám pomůže rozšířit na aktuální vědecké poznatky a schopnosti.
 • Budete pracovat přímo s poradním výborem věnovaný vám pomůže splnit vaše akademické a profesní cíle. Ty budou přizpůsobeny člen fakulty, který bude poskytovat advisement, stejně jako vám pomůže navrhnout studijní program.
 • Tento interdisciplinární program umožňuje vybrat oblasti v několika odděleních a škol.
 • MNAS se zvýší vaše prodejnost rozvíjet pokročilou sadu dovedností.
 • Budete mít přístup k state-of-the-art zařízení pro výzkum a dalších akademických snah.
 • Do dosažení tohoto pokročilého stupně, můžete otevřít více pracovních příležitostí v přírodních vědách.

Tailor program pro úspěch

Program MNAS je jediný svého druhu v jihozápadní Missouri regionu. Tento jedinečný program nabízí širokou škálu možností pro výběr dvě oblasti studia ve více odděleních nebo škol. Tato možnost se obvykle vyžaduje, abyste absolvovat minimálně 32 kreditních hodin a trvá přibližně dva roky. Vyberete primární důraz na studium, a budou muset absolvovat minimálně 16 hodin úvěru od jedné z následujících oblastí:

 • Zemědělství
 • Biologie
 • Chemie
 • Počítačová věda
 • Geografie, geologie a plánování
 • Matematika
 • Fyzika, astronomie a vědy o materiálech

Můžete také zvolit sekundární důraz na studium, které vyžaduje nejméně devět hodin úvěru. Můžete si vybrat z výše uvedeného seznamu, nebo poradce vám může pomoci při přizpůsobování program, který vyhovuje vašim profesní cíle. Dvě společné sekundární důraz oblasti zahrnují obchod a vzdělávání.

MNAS je pro postgraduální student, který hledá pro profesionální okraj. Mnoho našich studentů v plánu prosazovat své vzdělání po úroveň absolventa v doktorském studiu.

Stupeň možnost zrychlené magisterský

Způsobilé Missouri State University studentů v hlavním v College přírodních a aplikovaných věd, může požádat o předběžné přijetí do Master of Natural a Applied Science programu po požadavky pro přijetí na urychleném magisterském volby byly splněny. Je-li přijat, postgraduální kurzy vybrané ze schválených 600-úrovni kurzů nebo vyšší, může být počítán k obou absolventa a stupňů, s maximálně 12 hodin úvěru. Tato možnost poskytuje příležitost pro CNAs velkých společností, jejichž cíle, akademické schopnosti a plánování kariéry patří postgraduální práci, splnit požadavky pro magisterský stupeň v kratším čase, než by jinak bylo možné. Kontaktujte programový ředitel MNAS další informace a pokyny.

Všechny požadavky na realizované bakalářského programu by měly být splněny pro absolvování bakalářského studijního programu. Student může být plně přijat na postgraduální škole po dokončení požadavků na bakalářského titulu. Všechny požadavky na realizovaných magisterského programu by měly být splněny pro absolvování magisterského studijního programu.

Student musí být přijat do zrychleného magisterského studijního programu v Missouri State University, aby bylo možné začít s absolvent kurzu práce pro duální úvěru. Vstupné vyžaduje schválení z programu Advisor Graduate, vedoucí oddělení programu vysokoškoláka, a děkan Graduate College. Studenti přijatí do zrychleného magisterského studijního programu nebude plně přijat do Graduate College až do ukončení jejich bakalářský titul a ke splnění všech ostatních požadavků pro přijetí na postgraduální škole (jako Graduate záznam zkoušky). Student by měl být udělen bakalářský titul po dokončení minimálně 125 hodin v kombinaci absolventa a samozřejmě práce a studijních specifických požadavků.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... Čtěte více

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. Méně