Magistr luxusního managementu, inovací a brandingu

Navzdory globální hospodářské krizi celosvětově roste prodej luxusního zboží. Luxusní zboží více než symbol označuje úspěch, výhodu, privilegium, chuť a sny. Luxusní trh závisí na tom, aby manažeři pochopili, spravovali a rozšířili tento jedinečný sektor.

Náš Master in Luxury Management, Innovation and Branding byl navržen speciálně pro studenty usilující o kariéru v sektoru luxusního managementu na dnešním dynamickém globálním trhu.119474_01.jpg

Těžištěm tohoto Mistra je porozumění dynamice a zvláštnostem luxusního managementu, který věnuje zvláštní pozornost budoucnosti.

Program uděluje 60 ECTS v průběhu celého akademického roku. Zahrnuje firemní návštěvy hlavních značek a výrobců luxusního zboží v Itálii, přednášející, vědecký výzkum a exkurze a školení vedoucích pracovníků. Program bude spuštěn v angličtině. Fakulta se skládá z mezinárodních odborníků se sídlem v Římě nebo v jeho blízkosti.

Moduly a struktura kurzu:

 1. Koncept luxusu
 2. Specifické vlastnosti luxusního průmyslu
 3. Hodnota značky v luxusním podnikání
 4. Produkt a ceny v přepychu
 5. Maloobchodní strategie a řízení
 6. Jak se vypořádat s komunikací a aktivitami v oblasti vnějších vztahů v luxusu
 7. Budoucnost v luxusu: kam jdeme?
 8. Obchodní administrativa

Vstupní požadavky

 • Uchazeči, kteří usilují o přijetí do programu Master of Luxury Management, Innovation and Branding, by měli mít bakalářský nebo příslušný vysokoškolský titul.
 • Všichni kandidáti musí ovládat anglický jazyk; jak mluvený, tak psaný. Pro všechny uchazeče bez mateřského jazyka vyžadujeme záznam o zkoušce jazykových znalostí s minimální úrovní angličtiny 86 bodů na TOEFL nebo 7 pásem na IELTS.

Příjmy do programu

Září a leden

Pro více informací navštivte naše webové stránky

Získejte šanci získat magisterský titul v jednom z nejdůležitějších center luxusního zboží a módy - Řím!

Přihlaste se nyní!

119471_49660058_2086427418120061_8674376402113396736_o.jpg

Osvědčení

Jméno: Hanna Maria Zechner

Místo výkonu práce: Hofer KG, Rakousko
Rok promoce: 2016
Současné zaměstnání: regionální ředitel prodeje

Oblíbená nabídka: „Vedení se netýká názvu nebo označení. Jde o dopad, vliv a inspiraci. Dopad zahrnuje získání výsledků, vliv je na šíření vášně, kterou pro svou práci máte, a musíte inspirovat spoluhráče a zákazníky. “Robin S. Sharma

Kde se vidíš za 5 let?
Jsem přesvědčen, že za 5 let budu povýšen na pozici Senior Manager / CEO v jedné z našich poboček Hofer po celém světě.

Takže jste v roce 2016 ukončili výuku, řekněte nám o svých zkušenostech po ukončení vysokoškolského studia.
Po absolvování univerzity na BSM ve sportu jsem se zúčastnil MBA studijního programu SSM

Jaké dovednosti potřebujete, abyste mohli dělat svou práci?
V mé práci jsou velmi důležité dovednosti vedení a řízení. Největší součástí mé každodenní agendy je nábor, najímání a řízení lidí, jejich motivace a podpora při dosahování jejich cílů. Organizační chování je na vrcholu mého seznamu a také Marketing. Považuji za nesmírně důležité převádět a sdílet cíle společnosti a pracovní politiky našim zaměstnancům.

Jaké jsou vaše budoucí plány?
Jsem v současné době velmi spokojený se svou prací a svou pozicí. Společnost se osvědčila jako skvělý zaměstnavatel a jsem na to hrdá. Mým cílem je růst společně se společností a vyšplhat se po žebříčku kariéry. Jsem motivován získávat zkušenosti v jiných odděleních, abych měl odbornost, abych převzal více zodpovědností. Jednoho dne se také chci stát podnikatelem a podělit se o své zkušenosti na obchodních školách, ve výuce předmětů souvisejících s podnikáním a organizačního chování.

Pokud byste mohli popsat své zkušenosti v Římě během MBA, jak byste to shrnuli?
V SSM jsem se hodně naučil od lidí s rozsáhlými zkušenostmi na úrovni řízení. Členové fakulty jsou odborníci, kteří pracují ve stejných oborech, jaké vyučují. Když jsem začal, byl jsem jen mladý absolvent univerzity bez přílišných životních a pracovních zkušeností. Díky mým spolužákům a profesorům, kteří mě motivovali a tlačili za mé počáteční nejistoty, jsem byl schopen rychle pochopit koncepty vůdcovství a obchodních dovedností, které jsou potřebné pro svět mimo učebnu. Díky skupinovým a individuálním projektům, které jsem musel dělat mimo vyučovací hodiny, jsem se mohl učit a vystupovat na stejné úrovni jako moji zkušenější spolužáci. Dále, procházka ulicemi a rohy starověkého města Říma mi dala motivaci a ujištění, že jsem na správném místě. V Římě žili někteří z největších vůdců na světě. Jejich vedení a strategické dovednosti zvýšily status Říma, aby se stal významným světovým centrem. Byl to úžasný zážitek.

Můžete sdílet zážitek, který je nejpamátnější ve vztahu k programu MBA?
Možná nejpamátnějším zážitkem, který si budu navždy udržovat, bylo kamarádství mezi mými spolužáky a členy mé fakulty. Navzdory mému mladému věku a malým zkušenostem mě dokázali zvednout až do té chvíle, kdy jsem si myslel, že dokážu všechno v životě zvládnout. Jejich trpělivost, motivace a důvěra mě nutily létat. Tolik jsem se od nich naučil. Určitě jsem se stal lepším studentem, ale navíc jsem se stal lepším člověkem. Naučil jsem se stát se týmovým hráčem a zároveň vůdcem.

Jaká byla vaše oblíbená třída v programu a proč?
Kromě vyjednávání třídy Globally s profesorem Bracalé se mi obzvlášť líbil Dynamics of Marketing

Jakou radu byste dali nováčkům v programu MBA nebo zájemcům?
Tento program změnil můj život! Stal jsem se lepším profesionálním a vyspělejším člověkem. Na konci programu jsem byl dostatečně sebevědomý, abych zvládl důležité výzvy, o kterých bych si nikdy nemyslel, že dokážu. Vřele doporučuji tuto školu těm, kteří ji chtějí podnikat, stát se vůdci, kteří mají sny a chtějí se naučit, jak je oživit. Vaše zkušenost s SSM je neocenitelnou příležitostí absorbovat správné nástroje a techniky, které vám umožní dosáhnout vašich cílů a snů.

Co si myslíte, že se tato MBA liší od ostatních programů MBA?
Myslím, že je to styl výuky a pracovní praxe, která je tak úplně odlišná od ostatních univerzit. Je to proto, že výuka je velmi osobní a zaměřuje se na každého člověka zvlášť. Vždy získáte přímou a důležitou zpětnou vazbu a všichni s vámi úzce spolupracují, aby se stali osobou, kterou chcete v budoucnu stát. Díky za všechno. Jsem velmi hrdý, že jsem členem rodiny SSM.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Swiss School of Management, Rome Italy
Poslední aktualizace Srpen 15, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Price
14,900 EUR
Tuiton je 14 900 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Swiss School of Management: WE CREATE LEADERS

Discover the Swiss School of Management experience!