Magistr informačních technologií

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Jak bude studium IT z Virginie Tech rozšiřovat vaši budoucnost?


Od svého založení v roce 1872 jako vysokoškolská vysoká škola, Virginie Polytechnic Institute a státní univerzita, populárně známá jako Virginia Tech, se stala největší univerzitou v Virginii. S přibližně 200 stupni programů a 148 miliony dolarů ve výzkumných projektech každý rok, Virginia Tech je přední výzkumná instituce státu. Pro další informace navštivte Virginia Tech Overview.

Program VTMIT je společným stupněm mezi College of Engineering a Pamplin College of Business, které pořádá národní žebříčky, které trvale vkládají společnost Virginia Tech mezi padesát nejlepších univerzit v oboru podnikání a inženýrství. Získání titulu v oblasti informačních technologií od společnosti Virginia Tech je dobře známá a vysoce respektovaná mezi zaměstnavateli a odborníky v oblasti IT na celém světě.

Jak budou kurzy a fakulty Virginie Tech vyvíjet vaše odborné znalosti?

Programy magisterského programu informačních technologií společnosti Virginia Tech jsou vyučovány vysoce uznávanou fakultou proslulou svými odbornými znalostmi v oboru. Kurz je průběžně aktualizován, což odráží nejmodernější trendy v oboru.

Dodání: Všechny požadavky programu VTMIT lze dokončit online. Studenti se učí a komunikují prostřednictvím online dokumentů, přednášek, učebnic a různých nástrojů online komunikace. Projděte si online učebnu. Kurzy mají pravidelné rozvrhy a studenti musí být připraveni být přítomni (on-line) pro diskusi a splnění plánovaných termínů pro projekty, zkoušky a úkoly.


Rozvrh: Studenti VTMIT obvykle absolvují deset kurzů za méně než tři roky. Spolu s magisterským studijním programem mohou být udělena individuální certifikáty pro dokončení modulů. Program VTMIT byl navržen pro pracující profesionály, kteří se jako studenti na částečný úvazek obvykle zapisují do jednoho nebo dvou kurzů za semestr. Studenti mohou absolvovat kurzy na podzim (15 týdnů), jaro (15 týdnů) a léto (12 týdnů). Viz akademický kalendář.


Požadavky na zápočet: Studenti musí absolvovat minimálně 30 kreditních hodin pro získání magisterského studia (deset kurzů): všechny čtyři kurzy nadace (3 cr každý) a šest modulových kurzů (3 cr každý). Pro splnění požadavků na stupeň musí být dokončeny dva kurzy v rámci tří samostatných modulů. Podrobné informace naleznete v Plánu studia.

Jak můžete začít studovat ve Virginia Tech?

Pokud jste připraveni začít cestovat, jsme připraveni pro vás! Všechno, co potřebujete, abyste začali, je tady, takže se neodkládejte. Postupujte podle níže uvedených kroků a budete v cestě k jasné budoucnosti v oblasti IT.

Požadavky na přijetí

Přijímací řízení na magisterský studijní program Informační technologie ve Virginia Tech's Graduate School vyžaduje, aby žadatelé splňovali následující minimální standardy:

  • Bakalářského nebo bakalářského studia z akreditované vysoké školy nebo vysoké školy.
  • Minimální průměrný bodový bod 3,0 z 4,0 za posledních 60 hodin práce, která byla uvedena na přepisech žadatele.
  • Možnost úspěšně absolvovat a dokončit studijní program VTMIT, o čemž svědčí žádost, nepovinné doporučení a / nebo jiný materiál předložený s žádostí, jako je například odborný životopis nebo resumé
  • Pracovní zkušenosti v oblasti informačních technologií.
  • Schopnost používat programovací jazyk Java, o čemž svědčí předchozí práce na kurzu.
  • Inženýrské moduly (Networking, Communication Systems and Computer Engineering) vyžadují další matematické a elektrotechnické předpoklady.

Studenti, kteří splňují tyto standardy, budou zpravidla přijímáni jako běžní studenti. Studenti s nižším než minimálním průměrem nebo bez dostatečného programového zázemí mohou být přijati jako dočasní studenti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Pamplin College, as a center of excellence, is an academic generator of high quality applied and theoretical research that translates into teaching superiority and practitioner applications for al ... Čtěte více

The Pamplin College, as a center of excellence, is an academic generator of high quality applied and theoretical research that translates into teaching superiority and practitioner applications for all of its audiences. Méně
Blacksburg , Abingdon + 1 Více Méně