Magistr bohosloví

North Park University

Popis programu

Read the Official Description

Magistr bohosloví

North Park University

Master of Divinity

Získejte svému pánovi božství

Jak budete reagovat na Boží volání k odbornému ministerstvu, mistr bohosloví (MDiv) je základem budete muset hledat vysvěcení ke křesťanské službě. Zatímco historicky stupeň je zaměřen na vzdělávání jednotlivců pro sborové službě, Severní Park MDiv je také vynikající příprava pro vedení ve specializovaných ministerstvech, včetně parachurch a neziskové organizace. Flexibilita v rámci stupně, seminář je centrálnost v evangelické Covenant společenství církve, a akademické a komunitní zdroje na North Park vám umožní prozkoumat témata jedinečné svým současným i budoucím ministerstev při vývoji teologické a formační základ, co potřebujete pro odborné život.

Proč North Park?

Vzhledem k tomu, semináři evangelické Smečky církve a jako škola zavázala k našemu domu v Chicagu, North Park Theological Seminary přitahuje muže a ženy z různých prostředí spolupracovat, protože prozkoumat jejich volání služby. Dozvíte se vedle jednotlivců z mnoha křesťanských tradic; Tento bohatý akademický kultura je vyroben charakteristická úzkými vztahy se staral mezi studenty i učitele. Program North Park může být přizpůsoben pro studenty všech věkových kategorií, a žádá, a je odhodlána rozvíjet vedoucí, kteří jsou misijní Příslušné-ženy a muži, kteří mohou sloužit se soucitem a důvěrou v mnoha kulturách a umístění.

Study in-osoba a online

MDiv může být dokončena do tří let denního studia a praxe, i když mnozí z našich studentů rozhodnete dokončit program na delší časové období a prostřednictvím kombinace in-osobně, on-line, a intenzivní hybridní kurzy.

Oblasti kurzu

MDiv osnovy poskytuje prazákladní znalosti v Bibli, křesťanské historie, teologie, a starověké jazyky, a zároveň poskytuje základní dovednosti v oblastech, jako je kázání a vedení. Studenti mohou využít dalších center excelence na North Park University, včetně kurzů v School of Business a neziskových Management.

Absolventi Profil

"Dar a požehnání na vzdělání North Park Seminář je to, že to děláte s lidmi, které znáte, uvidíte rok co rok," říká Britta Burger C'10 S'13, Která se svým manželem Paul C'10 S13, Dokončil MDiv na North Park. Dva pastor společně na Bethany Covenant Church v Mount Vernon, Washington.

Tam, kde naši Alumni Podáváme

  • Covenant Heights Camp a Retreat Center
  • Smečky církve po celém světě
  • Utěšitel Press
  • US Navy
  • Sinai Health System
  • RefugeeOne
  • Mayo Clinic
  • ScholarLeaders International
  • Mír Catalyst International

Odborné Development

Od chvíle, kdy vstoupíte Seminary, budete ponoří do společenství, které klade do popředí odborného rozvoje spolu s akademickou přípravu. Identity a duchovní formace ročníkové práce, psychologické a biblický testování, a dohlížel praktické zkušenosti jsou všechny klíčové prvky svého vývoje jako ministr.

Field Vzdělávání

Pole Education doplňuje své akademické práci v North Park Theological Seminary. Jedenáct kredity získané z tříd a stáže bude dále kontext svého studia, které vám pomohou naučit orientovat mezilidských vztahů z pastoračního hlediska, a dá vám nahlédnout do organizace ministerstva.

Život ve Společenství

Seminář vzdělání daleko přesahuje třídě. North Park teologický seminář nabízí mnoho příležitostí, včetně on-kampusu bydlení, společenských akcí a bohoslužeb, to vše v rámci světové úrovně Chicagu.

Kreditační v ESC

Ordinace v ESC je proces, multi-step, a vyžaduje pokročilé teologické vzdělání. Náš mistr bohosloví zahrnuje všechny vzdělávací požadavky na svěcení Slova a svátostí v označení. Jako jediný ECC semináře, North Park je unikátně vybaven chodit po vašem boku, jak si vydělat si titul a přestěhovat se do ministerstva a procesu kreditační, počínaje naším výzva k ministerstvu zkušeností, zejména pro jednotlivce, kteří chtějí sloužit v Paktu kostelech.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Chicago, Illinois
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu