Magisterský titul v oboru výživy a dietetiky

Všeobecné informace

Popis programu

Vzhledem k tomu, že kritická role výživy v prevenci a léčbě nemocí je stále zřetelnější, roste poptávka po registrovaných odbornících na výživu (RDN) s vysokoškolským vzděláním rychleji než kdy dříve. Od roku 2024 navíc musí všechny nové RDN mít absolventský titul.

Díky vynikajícím akademickým pracovníkům a špičkové fakultě vás postgraduální program Ball State v oboru výživy a dietetiky připraví na úspěch na jednom z nejslibnějších trhů práce v zemi.

Vyberte si cestu

Ball State nabízí dva magisterské programy v oblasti výživy a dietetiky. Požadavky na přijetí a proces podávání žádosti se liší podle toho, zda jste v současné době registrovaným dietetikem nebo se chcete stát dietetikem.

Co se naučíte

Náš program přizpůsobený výhradně pro současné a začínající dietetické odborníky na výživu poskytuje přísný studijní kurz, který zahrnuje kurzy v:

  • hodnocení výživy
  • věda o výživě
  • výživa životního cyklu (tj. matka a dítě, pediatrie, geriatrie)
  • léčebná nutriční terapie (tj. renální výživa, kardiovaskulární výživa, onkologie)
  • politika v oblasti výživy a výživy
Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We are committed to delivering an exceptional educational experience to our students and advancing our respective disciplines through research and scholarship. We engage in service to the university, ... Čtěte více

We are committed to delivering an exceptional educational experience to our students and advancing our respective disciplines through research and scholarship. We engage in service to the university, the profession, and the community. We value health and wellbeing throughout the lifespan, interprofessional education and scholarship, community engagement for the advancement of evidence-based and best health practices, lifelong learning, and the unique qualities associated with a diverse population. Méně