Magisterský titul v masové komunikaci

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr Cronkite v masové komunikaci je navržen tak, aby byl dokončen za 12 měsíců. Tento hodinový program s 36 kredity začíná multimediálním „výcvikovým táborem“. Odtud se studenti ponoří hlouběji do pokročilých kurzů produkce vysílání, investigativního zpravodajství, online médií, obchodních zpráv, španělských zpráv, přeshraničního pokrytí nebo podnikání v digitálních médiích. Program vrcholí profesionálním ponořením do jedné ze zpravodajských kanceláří školy Cronkite School ve Phoenixu a Washingtonu, DC Tyto vrcholné programy, které pracují pod vedením oceněných novinářů, nabízejí skutečné zkušenosti v profesionálním zpravodajském prostředí.

  • Cronkite News Phoenix: Studenti produkují denní zpravodajství o arizonském PBS, které oslovuje 1,9 milionu domácností a digitální obsah pro cronkitenews.azpbs.org, sociální platformy Cronkite News a partnerské weby po celé Arizoně.
  • Cronkite News Washington: Studenti se věnují Kongresu, Bílému domu a Nejvyššímu soudu USA pro Cronkite News a partnerským redakcím.
  • Cronkite Noticias: Studenti ve spolupráci s Univision Arizona produkují zprávy ve španělském jazyce pro digitální a vysílací platformy.
  • Carnegie-Knight News21: Studenti produkují hlavní národní vyšetřování ve spolupráci s redakcemi, jako je The Washington Post a NBCNews.com.
  • Laboratoř pro inovace a podnikání v nových médiích: Studenti žurnalistiky, strojírenství, designu a podnikání spolupracují na vytváření špičkových digitálních produktů a zahájení nových podniků.

Southwest Reporting Initiative: Studenti budou podávat zprávy o zdravotní péči a informacích o zdravotní péči se zaměřením na Arizonu, Nevadu, Nové Mexiko, jižní Kalifornii a Texas, se zvláštním důrazem na latinskoamerické, indiánské a španělsky mluvící příhraniční komunity.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Journalism courses have been offered at Arizona State since 1931 when President Ralph Swetman wanted a publicist. He employed William D. Taylor in a public relations capacity and as the first journali ... Čtěte více

Journalism courses have been offered at Arizona State since 1931 when President Ralph Swetman wanted a publicist. He employed William D. Taylor in a public relations capacity and as the first journalism teacher in the history of the institution. Méně