Magisterský titul v elektrotechnických technologiích vozidel

Universitat Rovira i Virgili

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský titul v elektrotechnických technologiích vozidel

Universitat Rovira i Virgili

Rozvoj nových systémů inteligentních, ekologických a integrovaných dopravních systémů je jednou z nejdůležitějších úkolů 21. století, především pokud jde o emise a typ použitých energií. Společenské zájmy a průmyslové aktivity generované elektrickými vozidly zvyšují poptávku po odborných pracovnících kvalifikovaných ve všech souvisejících oblastech technologie.

Univerzitní magisterský titul v oblasti technologií elektrických vozidel je první oficiální magisterské studium v ​​celém Španělsku, které se specializuje na elektromobily. Cílem tohoto magisterského stupně je naučit inženýry o různých technologiích z oblasti elektronického inženýrství a řízení, které lze aplikovat na vývoj elektrických a hybridních vozidel a dokonce i konvenčních vozidel.

Postupné zavádění elektrických vozidel zvýší potřebu inženýrů se specifickými znalostmi v tomto oboru; proto hlavním cílem magisterského studia je produkovat specializované inženýry ve spolupráci s podniky v tomto sektoru as vazbami na území.

Spolupracující instituce

 • Lear Corporation
 • Applus Idiada

Přijetí

Magisterský titul je zaměřen na:

 • Absolventi oboru Průmyslové elektronické inženýrství a automatizace, Elektrotechnika, Průmyslové technologie, Energetické inženýrství, Telekomunikační systémy a služby, Inženýrství letectví, Inženýrství v námořních systémech a technologiích, Počítačové inženýrství, Strojírenství, Chemické inženýrství, Průmyslové inženýrství, Telekomunikační inženýrství Strojírenství, automatizace a průmyslové elektronické inženýrství, elektronické inženýrství a příbuzné obory.
 • Absolventi s oficiálními bakalářskými tituly v oboru Průmyslové technické inženýrství se specializací na průmyslovou elektroniku; Průmyslové technické inženýrství se specializací na elektřinu; Technické telekomunikační inženýrství se specializací na elektronické systémy; a související ambity.
 • Jednotlivci, kteří v současné době pracují v tomto odvětví, chtějí zvýšit úroveň odborné přípravy.

Specifická povinná dokumentace

Dokumentace požadovaná pro předběžnou registraci. Kromě toho můžete také odeslat:

 • Akreditace doplňkového výcviku týkajícího se obsahu magisterského studijního programu (kurzy, semináře, další vzdělávací aktivity, spolu s doklady).
 • Akreditace příslušných studijních pobytů v zahraničí v angličtině (minimálně 12 týdnů, s doprovodnými dokumenty).
 • Akreditace odborné praxe v oboru souvisejících s magisterským programem.

Kritéria výběru

 1. Vhodnost přístupové kvalifikace: maximálně 4 body podle následujícího pořadí priority:
  • Absolventi s oficiálními bakalářskými tituly v oboru: Průmyslové elektronické inženýrství a automatizace, Elektrotechnika, Inženýrství v průmyslových technologiích, Energetické inženýrství, Inženýrství v telekomunikačních systémech a službách, Inženýrství v leteckých technologiích, Inženýrství v námořních systémech a technologiích, Chemické inženýrství; Průmyslové inženýrství, Telekomunikační inženýrství, Letecké inženýrství, Automatické a průmyslové elektronické inženýrství a Elektronické inženýrství: maximálně 8 bodů
  • Absolventi s oficiálními vysokoškolskými kvalifikacemi v oboru Průmyslové inženýrství se specializací na průmyslovou elektroniku nebo elektřinu; Telekomunikační inženýrství se specializací na elektronické systémy: maximálně 7 bodů.
  • Ostatní: 0 bodů.
 2. Hodnocení akademického přepisu oficiální vysokoškolské kvalifikace, která umožňuje studentovi získat přístup k magisterskému stupni: maximálně 4 body.
 3. Doplňková příprava týkající se obsahu magisterského studia (kurzy, semináře, další vzdělávací aktivity s doklady): max. 2 body.
 4. Relevantní studijní pobyty v zahraničí v angličtině (minimálně 12 týdnů spolu s doklady): maximálně 2 body.
 5. Osvědčené odborné zkušenosti, které vyžadují akademickou kvalifikaci v oboru vztahujícím se k magisterskému programu. 0,2 bodů bude uděleno za každý celý rok zkušeností maximálně 2 body.

Žádosti budou upřednostňovány v pořadí bodů udělených od maximálního k minimu (celkem bodů udělených za předchozí části).

Pokud však některá místa zůstávají nezatížena, může subjekt odpovědný za přijímání přijímat studenty bez jejich prioritizace podle jejich zásluh, za předpokladu, že splňují požadavky na přístup.

Kariérní možnosti

Studenti, kteří úspěšně absolvovali tento magisterský titul, budou mít způsobilost pracovat v následujících oblastech:

 • Návrh, výroba a testování prototypů během procesu výroby elektrického vozidla a jeho pomocných elektronických součástek.
 • Koncepce, implementace a testování elektronického systému pro zpracování energie používaného elektronickým vozidlem a vestavěných řídicích a komunikačních strojů a softwaru používaných v automatizaci v souladu s vývojovými metodikami používanými v daném odvětví a odpovídajícími předpisy.
 • Výzkum a vývoj produktů na úrovni návrhu a řízení projektů.
This school offers programs in:
 • španělština


Poslední aktualizace June 30, 2018
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
9 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
2,913 EUR
Studenti, kteří získali své diplomy mimo Španělsko, budou obviněni z daně z akademické kariéry 218,15 €, která bude platit pouze při první registraci (cena za kurz 2017-18).
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Tarragona, Catalonia
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Červen 30, 2019
Dates
Říj. 2019
Španělsko - Tarragona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Červen 30, 2019
Videos

URV, donde estudiar es vida. Másteres y posgrados