Magisterský Titul V Elektrotechnických Technologiích Vozidel

Universitat Rovira i Virgili

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský Titul V Elektrotechnických Technologiích Vozidel

Universitat Rovira i Virgili

Rozvoj nových inteligentních, ekologických a integrovaných dopravních systémů je jednou z nejdůležitějších sociálních výzev 21. století, zejména co se týče emisí a druhu použité energie. Společenské zájmy a průmyslové podnikání, které se tvoří kolem elektrického vozidla, zvyšují poptávku po kvalifikovaných odborníků ve všech použitých technologiích.

Magisterský titul Technologie elektrických vozidel je první oficiální magisterský titul zaměřený na elektrická vozidla, který je vyučován v celém španělském státě. S touto kvalifikací je zamýšleno předat inženýrům různé technologie v oblastech elektronického inženýrství a řízení, které mohou být použitelné při vývoji elektrických a hybridních vozidel a případně i u konvenčních vozidel.

S postupným zaváděním elektrického vozidla se zvýší potřeba inženýrů se specifickými znalostmi v této oblasti, a proto je hlavním cílem magistra připravit specializované inženýry ve spolupráci se společnostmi v odvětví spojeném s tímto územím.

spolupracující instituce

 • Lear Corporation
 • Applus Idiada

vstupné

Magistr je zaměřen na:

 • Oficiální bakalářský nebo inženýrský titul v oboru průmyslové elektroniky a automatizace, titul Elektrotechnika, titul inženýrství průmyslových technologií, titul inženýrství energetiky, titul inženýrství a telekomunikační služby, titul inženýrství Letecký a kosmický průmysl, titul inženýrství a námořní technika, titul inženýrství v oborech strojírenství, magisterské studium, chemický inženýrství, průmyslové inženýrství, telekomunikační inženýrství, letectví, inženýrství v automatizační a průmyslové elektronice, související.
 • Oficiální vysokoškolští absolventi technického inženýrství v oboru: Průmyslový technický inženýr, specializující se na průmyslovou elektroniku; Technický inženýr Průmyslová specialita v elektřině; Technický inženýr specializující se na elektronické systémy a příbuzné obory.
 • Aktivní pracovníci tohoto odvětví, kteří chtějí získat další školení.

Studenti potřebují notebook, aby mohli absolvovat magisterský titul a zkoumat sebe. Minimální doporučené požadavky, které musí mít počítač, jsou následující:

 • Procesor: Intel Core I5
 • Paměť RAM: 4 GB
 • Pevný disk: 128 GB
 • Operační systém Windows 7 nebo vyšší 64 bitů (může být také Linux)

Specifická dokumentace

Kromě povinné obecné dokumentace k předběžné registraci můžete také předložit:

 • Akreditace doplňkového výcviku týkajícího se obsahu magisterského studia (kurzy, semináře nebo jiné vzdělávací činnosti).
 • Akreditace příslušných pobytů (minimálně 12 týdnů) v anglicky mluvících místech.
 • Akreditace odborné praxe, která bude vyžadovat akademický titul související s magisterským studijním programem.

výběrová kritéria

 1. Vhodnost přístupového názvu podle následujícího pořadí:
  • Oficiální bakalářské nebo inženýrské studium v ​​oboru: Průmyslová elektronika a automatizace, Elektrotechnický inženýrství, Inženýrství v průmyslových technologiích, Magisterský titul v oboru energetické inženýrství, Vysokoškolské inženýrství a telekomunikační služby, Letecký a kosmický průmysl, inženýrství v automatizační a průmyslové elektronice, inženýr v oboru elektroniky, vysokoškolský inženýr, inženýr v oboru automatizační a průmyslová elektronika, inženýr v oboru elektroniky maximálně 8 bodů.
  • Oficiální vysokoškolští absolventi technických inženýrů v oboru: průmyslový technický inženýr, specializující se na průmyslovou elektroniku; Průmyslový technický inženýr, obor Elektřina; Technický inženýr telekomunikací, specializace v elektronických systémech: maximálně 7 bodů.
  • Ostatní: 0 bodů.
 2. Posouzení dokladů o dosaženém vysokoškolském diplomu, který umožňuje přístup k veliteli: maximálně 4 body.
 3. Doplňková příprava (akreditovaný dokument) týkající se obsahu velitele: maximálně 2 body.
 4. Relevantní pobyty (minimálně 12 týdnů, dokumentární akreditace) v anglicky mluvících místech: maximálně 2 body.
 5. Akreditovaná odborná praxe, pro jejíž výkon bude vyžadován akademický titul v oboru týkajícím se magisterského programu. Pro každý celý ročník odborné praxe bude přidáno 0,2 bodů maximálně o 2 body.

Aplikace budou seřazeny podle počtu získaných bodů (součet bodů v předchozích částech).

Nicméně, pokud neexistuje žádná situace nedostatečných míst, a pokud jsou splněny požadavky na přístup, přijímací orgán vás může přiznat bez nutnosti upřednostnění na základě zásluh.

Pracovní příležitosti

Absolventi magisterského studia Technologie elektrických vozidel mohou rozvíjet své úkoly v následujících oblastech:

 • Návrh, projekce, výroba a testování prototypů během výrobního procesu elektrického vozidla a jeho pomocných elektronických součástek.
 • Koncepce, implementace a testování jakéhokoli elektronického systému pro zpracování energie vozidla, jakož i strojů a vestavěného řídicího a komunikačního softwaru aplikovaného v automobilovém průmyslu podle metodiky vývoje používaných v daném odvětví a odpovídajících příslušným předpisům.
 • Výzkum nebo vývoj produktu na úrovni návrhu, vývoje nebo řízení projektů.
This school offers programs in:
 • španělština


Poslední aktualizace May 21, 2018
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
2,913 EUR
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Tarragona
Datum začátku: Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Červen 30, 2019
Dates
Říj. 2018
Španělsko - Tarragona
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Červen 30, 2019