Magisterský v marketingovém managementu v barceloně

Všeobecné informace

Popis programu

Proč absolvovat řízení marketingu v Barceloně

 • Individuální učební plán nastavuje Master in Marketing Management mimo jiné podobné programy: Vyberte si až pět volitelných předmětů z různých oblastí a přizpůsobte své vzdělání.
 • Buďte konkurenceschopní v 21. století. GBSB Global je jediná vysokoškolská instituce ve Španělsku akreditovaná společností Microsoft jako jedna z nejvíce inovativních obchodních škol ve Španělsku.
 • Získejte certifikát prostřednictvím Microsoft Imagine Academy na magisterském studiu - GBSB Global připravuje studenty na pokrytí poptávky na trhu v oblasti digitálních technologií.

Popis programu

Magistr v marketingovém řízení v Barceloně je navržen tak, aby vyvinul důkladnou znalost relevantních a inovativních marketingových dovedností a technik pro potenciální studenty, kteří se zajímají o marketingové kariéry. Program nabízí nástroje, teorie, rámce, dovednosti kritického myšlení a projekty v oblasti učení se v oblastech, které zahrnují řízení značky, řízení prodeje, digitální marketing, průzkum trhu a vývoj produktů. To umožňuje efektivnější rozvoj, zdokonalování a zdokonalování marketingových znalostí a dovedností, které jsou tak zásadní pro profesionální úspěch v oblasti marketingového řízení.

Magistr v marketingovém managementu v Barceloně učí studenty nejen o taktických dovednostech a technikách v oblasti marketingu, ale také o tom, jak je aplikovat na podnikové iniciativy v reálném světě. Program nabízí náhled na navrhování marketingových strategií pro současné a potenciální zákazníky a trhy, stejně jako učení základních manažerských pojmů, jako je pochopení finančního prostředí a strategické řízení mezinárodní organizace.

Během magisterského programu marketingového managementu v Barceloně budou studenti ve Španělsku vyškoleni k zajištění zaměstnání na současných a rozvíjejících se trzích na celém světě s kompetencí v interkulturní komunikaci a vedení. Absolventi tohoto programu budou mít jedinečnou sadu dovedností, které jim poskytnou konkurenční výhodu, protože podniknou první kroky k budování své budoucí kariéry v oblasti marketingu v kterékoli zemi po celém světě.

Základní údaje

 • Doba trvání programu - 9 měsíců
 • Jazyk programu - angličtina
 • Příjmy - říjen, leden, duben / ročně
 • Plán - konečný čas, ráno a odpoledne
 • Umístění - Barcelona, ​​Španělsko

Program Highlights

 • Využívání nejlepších případových studií a učení o tom
 • Fakulty jsou současnými marketingovými manažery a řediteli
 • Praktická návštěva společnosti a učení mimo učebnu
 • Studenti z více než 70 různých zemí
 • Exkluzivní přístup k různým síťovým událostem
 • Kariérní příležitosti s renomovanými mezinárodními společnostmi

Program Cíle

 1. Rozvíjet schopnost analyzovat mezinárodní obchodní prostředí s cílem vytvářet marketingová řešení účinná na současných a rozvíjejících se trzích po celém světě
 2. Poskytněte strategický rámec pro hodnocení a implementaci různých mezinárodních marketingových postupů
 3. Vytvořit povědomí o přístupu k digitálnímu marketingu a umožnit studentům vytvářet vhodné postupy
 4. Účastněte účastníky, abyste byli v kontaktu s nejnovějšími inovativními marketingovými technikami a postupy
 5. Učte se vytvářet marketingové strategie a další iniciativy, které berou v úvahu globalizaci, etiku a udržitelnost v podnikání
 6. Zvyšte manažerské kompetence prostřednictvím aktivit, které poskytují školení v týmové práci, vedení, komunikaci a tvořivost

Proč GBSB GLOBAL?

 • Jediná obchodní škola ve Španělsku s mezinárodní akreditací od ASIC
 • První a jediná oficiální škola Microsoft ve Španělsku, akreditovaná společností Microsoft jako lídr v oblasti digitálního vzdělávání, poskytuje studentům nejmodernější výukové zkušenosti od prvního dne
 • Oficiální škola Microsoft Showcase
 • Jediná obchodní škola v Barceloně a v Madridu se statusem počítačového testovacího centra ACCA
 • Člen Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP), USA
 • Zaznamenáno jako jedna z nejlepších obchodních škol v Evropě od MYBS (Mind Your Own Business School)
 • Uznaný jako LEADER V GLOBÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ časopisem Newsweek
 • Na prvním místě v Evropě v Průvodci školami udržitelnosti
 • ÚŘEDNÍ ČLEN Evropské rady pro vzdělávání v podnikání (ECBE)
 • Repetitivní vítěz soutěže o mezinárodní obchodní etiku, USA
 • Globální rozmanitost Studenti ze 70 a více zemí a fakulty z 20 a více zemí
 • Zaměřte se na inovace Z učebních metod, učebních osnov a workshopů až po plně digitalizované vzdělávací prostředí jsme všichni o inovaci a náročném status quo
 • Zaměstnatelnost a příležitosti pro rozvoj kariéry Praktické znalosti a dovednosti, kariérové ​​poradenství a individuální tréninkové kurzy

Pracovní příležitosti

Využijte rozsáhlého výběru zdrojů GBSB Global Business School, které pomáhají studentům položit základy pro dosažení svých profesních cílů v důsledku návštěvy velitele marketingového managementu v Barceloně. Studenti, kteří studují pro své MBS v Barceloně, jsou podporováni GBSB Global faculty a zaměstnanci, kteří je připravují pro další fázi svého života tím, že nabízejí odborné workshopy, firemní obchodní prezentace v areálu a služby kariérové ​​orientace.

REKLAMNÍ

Reklama zahrnuje oba aspekty marketingu - prodej tvořivého písku. Profesionálové zde vytvářejí vše od vizuálních marketingových kampaní až po chytlavé reklamy a také provádějí výzkum s cílem určit nové způsoby oslovení stávajících i potenciálních trhů a spotřebitelů. Komunikační dovednosti jsou zde nutností, protože správná zpráva musí být vyvinuta, aby poskytla správný obraz značky nebo koncepce.

DIGITÁLNÍ MÉDIA

Kariéra v oblasti digitálních médií zahrnuje využití zpravodajských serverů, kanálů sociálních sítí a digitálních technologií k podpoře agendy značky nebo konceptu. Profesionálové zde musí mít vynikající komunikační dovednosti, hluboké znalosti digitálního marketingu a musí být technologicky zdatní. Kariéra v oblasti digitálních médií zahrnuje aspekty žurnalistiky, sociálních médií, analytiky, marketingových iniciativ, výzkumu a vizuálního designu.

ANALÝZA VÝZKUMU TRHU

Analýza průzkumu trhu je zodpovědná za zlepšení produktu nebo služby, s rozvojem nových trhů nebo se zaměřením na novou spotřebitelskou základnu. Výsledek jako takový je dosažen pečlivým průzkumem trhu, segmentací spotřebitelů a šířením dotazníků, průzkumů a dalších metod zpětné vazby mezi spotřebitelskými značkami.

MANAGEMENT ZNAČKY

Vedoucí značky průběžně monitorují trendy v oblasti marketingu a taktiky konkurence, aby zajistily, že nabízený produkt nebo služba bude nejlépe vyhovovat požadavkům trhu. Manažer značky se často stává hlavní osobou pro vytváření a implementaci online a offline marketingových strategií pro produkt nebo službu. Profesionálové zde musí mít silné analytické dovednosti, výzkumné schopnosti a vysokou toleranci pro multitasking pod tlakem.

PRODUKTOVÝ MANAGEMENT

Manažeři produktu dohlížejí na vývoj produktu od výrobního stupně až do místa prodeje se spotřebitelskou základnou. Kariéra v oblasti řízení produktů je mnohostranná a jednotlivci zde musí být připraveni nejen zlepšit inovace samotného produktu, ale také zvládnout odpovídající řízení rozpočtu, propagační iniciativy a zpětnou vazbu od zákazníků.

Poslední aktualizace Srp 2017

Informace o škole

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Čtěte více

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Méně
Barcelona , Madrid + 1 Více Méně