Magisterský Titul V Oboru Telekomunikačního Inženýrství

University of Bologna School of Engineering and Architecture

Popis programu

Read the Official Description

Magisterský Titul V Oboru Telekomunikačního Inženýrství

University of Bologna School of Engineering and Architecture

master cíle

Telekomunikační technika je mezinárodní program, plně vyučován v anglickém jazyce, skrz které na jedné straně, studenti získají hluboké znalosti ze čtyř makro-vrstvy spoje, elektromagnetismu, signálu a systémů, sítí, aplikací a služeb; Na druhou stranu, bude získají solidní zázemí v základních oblastech souvisejících (například elektrických obvodů a zařízení, počítačové vědy a matematika). Studenti budou podporovány v rozvoji vhodného postoj k analytickým a navrhování metod, spolu s organizačními a manažerských dovedností.

Kariérní možnosti

V současné době telekomunikace jsou všudypřítomné, vztahující se na všechny produkty moderního života. Telekomunikační inženýr je schopen navrhovat, implementovat a spravovat telekomunikačních zařízení, systémů, sítí a služeb.

Kromě toho solidní zázemí v oblasti telekomunikací může být velmi užitečné v mnoha jiných pracovních míst a odborných pozic: asi 50% z telekomunikačních inženýrů, kteří absolvovali Boloňské univerzitě najít práci ve firmách, které nepatří do oblasti telekomunikací.

Studijní aktivity

Učební aktivity jsou založeny na osvědčené tradici telekomunikace inženýrských studií v Boloni: oni sahají od šíření signálu v obou rozhlasu a optických médií ke komunikační teorii, sítí, aplikací a služeb, včetně přednášek, laboratorních činností a semináře. Hodnota Kurz je posíleno spojení s četnými národními a regionálními průmyslovými partnery, což má za následek příležitosti jako stáží a studentů orientovaných na prezentacích. Studenti budou moci těžit z aktivní spolupráce na mezinárodní úrovni, stejně jako strávení určitého období v zahraničí, rozšířit jeho / její znalosti a osobní pozadí.

Požadavky na přijetí

Vstup do 2. stupně cyklu programu je podmíněno ke splnění požadavků osnov a zadruhé na posouzení studentské osobní schopnosti a dovednosti. Kandidáti, které nesplňují požadavky vzdělávacích programů nebude přijat do 2. stupně cyklu programu. Ti, jejich splnění budou muset vykonat přijímací zkoušku zhodnotit své osobní schopnosti a dovednosti. Kandidáti absolvování přijímací zkoušky bude přijat do 2. stupně cyklu programu. Kurikulární požadavky a hodnotící metody jsou uvedeny níže.

Všichni kandidáti musí být certifikovány znalosti angličtiny alespoň na úrovni B2. Toto osvědčení může být vydáno "Univerzitní lingvistické centrum" (CLA) nebo ekvivalentní certifikačního orgánu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Price
Cena
3,200 EUR
Information
Deadline
Locations
Itálie - Bologna
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Itálie - Bologna
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu