Read the Official Description

Stručně

  • Fakulta Jméno: Fakulta automatického řízení a výpočetní technika
  • Studie domain: Systémové inženýrství
  • Název programu univerzity: Systémy a řízení
  • Vyučovacím jazykem: Tento studijní program je nabízen v angličtině.
  • Typ studie (na plný úvazek, na částečný úvazek, distanční vzdělávání): Full time
  • Standardní délka studia (v letech) Počet semestrů: 2 roky / 4 semestry
  • Počet kreditů (v polovině a na délce studia): 30 kreditů / semestr, 120 úvěrů v celkové
  • Akademický kalendář (počáteční a koncové datum kursů): 1. října - 30.června. Prodloužena do 30. září pro re-vyšetření.

Vysokoškolského studia v Systémy a řízení (SC) jsou určeny pro absolventy mít základní znalosti z oblasti automatického řízení a které chtějí prohloubit své odborné znalosti v několika výzkumných směrů. Absolvent Program Systémy a řízení má interdisciplinární osnovy postavený na strojírenských oborech jako automatická regulace, aplikované informatiky, robotika, komunikace a elektroniky. Kryté témata pomáhají studentům získat odbornou způsobilost v: - pracovat s pokročilými pojmy teorie systémů a automatického řízení, informatiky, umělé inteligence, informačních technologií a telekomunikací; - s využitím pokročilých metod počítačového modelování, simulace, identifikace, analýzy a návrhu systémů automatického řízení; - navrhování, provádění, zkoušení, provoz a údržba technického vybavení a pokročilých automatických řídicích struktur; - vývoj software pro provádění složitých řídicích algoritmů pomocí nástroje programování, umělá inteligence techniky a moderních technologií.

Pracovní příležitosti

Absolventi magisterského programu SC mají pravomoci vhodné pro získávání pracovních míst v podnicích, akademických institucí a výzkumných center se zájmem v oblastech jako systémové inženýrství, automatickou regulací, aplikované informatiky.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date